Adobe programları nasıl uygun fiyata alınır?

AlpTgin

Hectopat
Merhabalar. Adobe programlarını aktif kullanıyorum. Adobe Creative denilen baş belası sistemden nefret edecek düzeye geldim. Ortalama 12 ay içinde 1500 liradan fazla ödeme istiyor. Kendi sistemlerinde key satılmıyorlar. Sadece abonelik hizmetleri olduğu için kullanabilmek maddi açıdan zorluyor. Bazı sitelerde gömü key adı altında cracklı satışlar yapılıyor. Fakat ben emeğe saygı duyan biriyim. Böyle bir sisteme para ödemem. Fakat Adobe de kan emmeye devam ediyor :D evet kafanız karıştı biliyorum. Sorum kısaca şu uygun fiyata, Photoshop, affter effect, Premiere Pro ilk etapta sorunumu çözecek yazılımlar. 2021 veya 2022 yılına ait ömür boyu lisans nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Omur boyu lisans sadece korsanda var.
Siz karşı oldugunuza göre abonelik sistemini kullanmaya devam edin. Eğer yaptığınız işlerden hakkınızı alabiliyorsanız ödediğiniz ücret fazla dokunmaz.

Siz karşı oldugunuza göre abonelik sistemini kullanmaya devam edin. Eğer yaptığınız işlerden hakkınızı alabiliyorsanız ödediğiniz ücret fazla dokunmaz.
Hobi amacı ile kullanıyorum. Acaba media mark gibi yerlerde dvdli lisans varmıdır ?
Creavite çıkmadan satıyorlardı. Bir bakıma kullanışlı bir bakıma çok kazık bir sistem.
Ücretsiz ve yasal alternatiflerini araştırınız.
Adobenin son zamanlarda ki yerelleştirme çalışmaları çok kullanışlı oldu. İki saat bir grafik tasarımı öğrenmek için video izlemek yerine kolayca bir kaç deneme ile yapılıyor artık. Ayrıca yerini tutacak bir program bulamadım. Varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı