Adobe Reader yüklenmiyor

abdul samet 65

Femtopat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı 2.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Adobe Acrobat yüklüyorum üstteki görselde gördüğünüz gibi "daha yeni bir sürüm zaten yüklü" yazıyor ama bilgisayarda program yüklü değil.
Bu sefer Adobe Acrobat Pro'yu yükledim bu seferde 2. görseldeki hatayı aldım.
uygulamayı nasıl indireceğim yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Revo Uninstaller programını indirip, tüm kalıntılarıyla beraber Adobe'yi sil. Sonra tekrar kur. Buna ek olarak CCleaner ile de kayıt defterinde ki kalıntıları temizlersen daha iyi olur.

Büyük ihtimal önceden yüklüydü Adobe, doğru silemediğin için yenisini kurmuyor.

Revo Uninstaller programını indirip, tüm kalıntılarıyla beraber Adobe'yi sil. Sonra tekrar kur. Buna ek olarak CCleaner ile de kayıt defterinde ki kalıntıları temizlersen daha iyi olur.

Büyük ihtimal önceden yüklüydü Adobe, doğru silemediğin için yenisini kurmuyor.
revo uninstaller pro yu indirdim orda gözükmüyor. nasıl bulucam kalıntıları
Antivirüs kullanıyorsanız kapatıp deneyin.
kullanmıyorum

revo uninstaller pro yu indirdim orda gözükmüyor. nasıl bulucam kalıntıları
CCleaner ile kayıt defteri temizlemeyi çalıştırın. Bilgisayarıma girin, üstten Görünüm > Seçenekler > Klasör ve Arama seçeneklerini değiştir > Görünüm > Gizli dosyaları göster seçeneğini seçip, C sürücüsüne girin. Ne var ne yok kontrol edin. Adobe ile ilgili dosyaları elle silin. Belki böyle olabilir, emin değilim.

CCleaner ile kayıt defteri temizlemeyi çalıştırın. Bilgisayarıma girin, üstten Görünüm > Seçenekler > Klasör ve Arama seçeneklerini değiştir > Görünüm > Gizli dosyaları göster seçeneğini seçip, C sürücüsüne girin. Ne var ne yok kontrol edin. Adobe ile ilgili dosyaları elle silin. Belki böyle olabilir, emin değilim.
dediğiniz gibi yaptım. ama bu şeyler silinmedi
adıbe.PNG

Bilgisayarı yeniden başlatıp dener misin? Adobe ile ilgili herhangi bir şey açık olmasın ama. Yeniden başlatma öncesi Görev Yöneticisinden Adobe ile ilgili bir şey varsa kapat. Yine görev yöneticisinden başlatma seçeneklerinden Adobe ile ilgili bir şey varsa duraklat.

Bilgisayarı yeniden başlatıp dener misin? Adobe ile ilgili herhangi bir şey açık olmasın ama. Yeniden başlatma öncesi Görev Yöneticisinden Adobe ile ilgili bir şey varsa kapat. Yine görev yöneticisinden başlatma seçeneklerinden Adobe ile ilgili bir şey varsa duraklat.
görev yöneticisinde gözükmüyor adobe ilgili birşey
olmuyor yardım edinnn

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı