Adobe’nin programlarını lisanslı kullananlar var mı?

Auteur

Hectopat
Adobe’nin programlarını lisanslı almak istiyorum. Öğrenciyim. Okul bitmesine son bir dönem kaldı. Üyeliğimi şimdi başlatırsam, Haziran ayından sonra okul bitiminde ücrette artış gibi durum olur mu sizce? Bir de aylık ödeme planı oluşturacağım ama 1 yıllık sözleşme tarzı gibi durumla aylık ödeme yapılabiliyor gibi anladım ben durumu. İstediğim zaman aboneliği mi iptal ettirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adobe’nin programlarını lisanslı almak istiyorum. Öğrenciyim. Okul bitmesine son bir dönem kaldı. Üyeliğimi şimdi başlatırsam, Haziran ayından sonra okul bitiminde ücrette artış gibi durum olur mu sizce? Bide aylık ödeme planı oluşturacağım ama 1 yıllık sözleşme tarzı gibi durumla aylık ödeme yapılabiliyor gibi anladım ben durumu. İstediğim zaman aboneliği mi iptal ettire bilir miyim?
Hepsiburada,n11 gibi yerlerde 20 30 TL'ye kodlar vardı Windows için belki adobe içinde bulabilirsin.

Ücreti artık aylık abonelik olarak ödüyorsun. (100-150 tl aylık olmalı) Bana gelen bildirime göre aboneliğini istediğin zaman bitirebiliyorsun. (Bu bilidirim geçen sene almıştım. Bu sene farklı olabilir)

Benim öğrenciliğim biteli 6 yıl oldu şuan en ufak pakette lisansım var aylık 63 lira veriyorum web sayfası için kullanıyorum yakında farklı bir web sayfasına geçince kapatırım ama bundan öncede full sürümü öğrenci hesabı olarak kullandım. Plan satın alırken yıllık alıyorsun yıl bitene kadar aynı ücreti ödüyorsun sıkıntı olmaz yani okulun bitse de yine öğrenci hesabından plan alabilirsin bu arada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı