Adreslenebilir RGB bağlantısı nasıl yapılır?

EmreCPR

Hectopat
Arkadaşlar selam;

Öncelikle herkesin bayramın mübarek olsun.

Arkadaşlar MSI X570A-PRO anakartım var.

Kasadaki bütün RGB'ler adreslenebilirdir.
Anakarta bunları takarken ARGB mi takacağım yoksa normal RGB yazan yere mi takacağım?

ARGB fan bağlıyorsanız ARGB soketlere takacaksınız. 4 pinlik yerleşkede 1 boşluk + 3 pinden oluştuğu için yanlış takma ihtimaliniz yok zaten.

ARGB fan bağlıyorsanız ARGB soketlere takacaksınız. 4 pinlik yerleşkede 1 boşluk + 3 Pi'nden oluştuğu için yanlış takma ihtimaliniz yok zaten.

Cevabınız için teşekkür ederim. Son olarak bir de kasada RGB çoklayıcı var bunların hepsini ona taksam ve onun soketini de direk ARGB'den versem herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi yine kontrol edebilirim hepsini.

Dediğiniz şeyi anlamadım. ARGB fanları RGB çoklayıcıya takamazsınız bir kere. Bileşenlerin modellerini belirterek biraz daha açık anlatma ihtimaliniz var mı?

Ben 3 fanı çoklayıcı yaparak tek giriş haline getirip kullanıyorum. Bir problem yok.

Teşekkür ederim. Yaptım şimdi parçaların gelmesi bugüne nasip oldu. Tek RGB kafa mı karıştırmıştı şimdi elektriği verebiliriz.
Dediğiniz şeyi anlamadım. ARGB fanları RGB çoklayıcıya takamazsınız bir kere. Bileşenlerin modellerini belirterek biraz daha açık anlatma ihtimaliniz var mı?

Hocam sağ olun. Demek istediğim bütün RGB'leri çoklatıcı üzerinden yapmaktı. Oldu oda çoklayıcının pini de sizin dediğiniz Pi'nden. Şimdi elektrik verip Windows kuracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı