AdSense hesabı açmak

Daha fazla  
Uzun uğraş bulma araştırmaları sonucunda blog açmaya karar verdim. Blogger'da kazançlar bölümü vardı. AdSense diye bir ödeme yöntemi ile ödeme alabileceğim yazıyor. Bu sistem adresime kadar her şeyi soruyor. Sonrasında başımı ağrıtacak bir durum oluşmasını istemiyorum. Bu sisteme güvenebilir miyim? Bir de yaş 16 olduğu için ödeme olursa banka hesabı yerine bir alternatifim var mı?

Uzun uğraş bulma araştırmaları sonucunda blog açmaya karar verdim. Blogger'da kazançlar bölümü vardı. AdSense diye bir ödeme yöntemi ile ödeme alabileceğim yazıyor. Bu sistem adresime kadar her şeyi soruyor. Sonrasında başımı ağrıtacak bir durum oluşmasını istemiyorum. Bu sisteme güvenebilir miyim? Bir de yaş 16 olduğu için ödeme olursa banka hesabı yerine bir alternatifim var mı?
Google’nin tüm servisleri neredeyse bu şekilde para kazandırtıyor. İçiniz rahat olsun. Şuanki YouTube’r dediğimiz insanlar da bu şekilde para kazanıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı