ADSL altyapı ile ISS önerisi

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay sonra TTNET ile olan taahhüdümüz bitiyor. Eğer yenilemek istiyorsak ilk yıl 300, 2. yıl için 350 lira istiyorlar. TurkNet'e de baktım ve onlar da 300 istiyordu. Millenicom ise 180 istiyor. Sizce hangisini kullanmalıyım? Milleni nasıldır? Başka önerebileceğiniz sağlam ISS var mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Millenicom a geçin adsl için 300 lira çok fazla.

Millenicom'da Telekom altyapısı kullanıyor bugün değil yarın zam yapıp aynı seviyeye çekerler zaten. Risk almak istiyorsanız mantıklı ama ben olsam 2 senelik Telekom imzalardım en azından ödediğim belli olur.

Netspeed 250TL 6 ay da sabit fiyat garantisi veriyor. Millenicom henüz zam yapmadı her an yapabilir. Telekom taahhüt en mantıklısı gibi ya da zam gelene kadar Millenicom kullanın mesela. Sonra Telekom geçersiniz.

Millenicom'da Telekom altyapısı kullanıyor bugün değil yarın zam yapıp aynı seviyeye çekerler zaten. Risk almak istiyorsanız mantıklı ama ben olsam 2 senelik Telekom imzalardım en azından ödediğim belli olur.
Hocam ama taahütsüzmüş Milleni eğer zam yaparlarsa çıkarız yanlış mıyım?

Hocam ama taahütsüzmüş Milleni eğer zam yaparlarsa çıkarız yanlış mıyım?
Evet çok doğrusunuz ama o sırada Telekom yeni paket fiyatlarını birinci yıl 450 ikinci yıl 550 yaparsa yine terste kalırsınız... Ben uğraşmak istemediğim için onu seçerdim sizin için Millenicomda mantıklı deneyebilirsiniz.

Beyler cevaplar için sağolun. Zaten yine ttnet altyapısı üzerinden hizmet alıcaz ttnet yenilemeye karar verdik. Diğerleri de bugün yarın aynı fiyatı verir yine zaten.

Geri
Yukarı