ADSL-VDSL Modem önerisi

fenerli_34

Hectopat
Merhabalar herkese. Ben TP-Link 8961N modemini kullanıyorum. Ancak bu modemimde Wi-Fi bağlantısında sürekli kopmalar ve internet kesilmeleri gibi bir takım sorunlar yaşıyorum. Modemin firmasıyla kaç defa iletişime geçtiğim halde bile bu sorunlarıma maalesef hiç çare bulunamadı. Hatta bu modemde yaşadığım sorunlar günden güne iyicene arttı ve de şu an bu modemden dolayı her gün internetimde çok sorunlarla karşılaşıyorum. Sanırım bu TP-Link modemim bozulmaya da başladı tahminimce. Ben de en sonunda aldığım günden beri hep çok sorunlar yaşadığım bu modemimin artık iyice bozulmasıyla da onun yerine Wi-Fi ve internet bağlantısında bana hiç sorunlar yaşatmayacak başka yeni bir modem almaya karar verdim. Bu doğrultuda da Wi-Fi ve internet bağlantısında bana hiçbir sorun çıkarmayacak bir modem önerisi konusunda öncelikle sizlere danışmaya karar verdim. Aradığım modemin özelliklerinden de kısaca bahsetmek isterim. Wi-Fi ve internet bağlantısının sinyal gücü ve kalitesi iyi olan, arka odalardan bile çok iyi çeken, sürekli kopma sorunları yaşatmayacak, hem ADSL hem de VDSL uyumlu, ayrıca bir de IP TV uyumlu olan iyi bir modem arıyorum. Açıkçası bu konuda sizlerin yardım ve de önerilerini acilen bekliyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Herkese sevgiler ve saygılar.

Bütçe belirtseniz daha olacak bence. Size tavsiyem TP-Link Archer VR300 var onu denemeniz.
şöyle ki bana hiç sorunsuz ve sıkıntı yaşatmayacak bir modem olması benim için çok daha öncelikli onu belirtmek isterim. tabi bu konuda da çok yüksek fiyatlar olan 1000 tl lik modemleri açıkçası zaten hiç tercih etmeyi düşünmüyorum. kısacası en fazla 600 tl sınırında bir fiyata çıkabilirim. ayrıca fiyatı çok düşük de olmasın. çünkü o modemlerin de bana pek verim sağlayabileceğini zannetmiyorum. yani orta düzeyde iyi bir modem arıyorum sözün kısası. peki başka önerebileceğiniz modemler var mı?

şöyle ki bana hiç sorunsuz ve sıkıntı yaşatmayacak bir modem olması benim için çok daha öncelikli onu belirtmek isterim. tabi bu konuda da çok yüksek fiyatlar olan 1000 tl lik modemleri açıkçası zaten hiç tercih etmeyi düşünmüyorum. kısacası en fazla 600 tl sınırında bir fiyata çıkabilirim. ayrıca fiyatı çok düşük de olmasın. çünkü o modemlerin de bana pek verim sağlayabileceğini zannetmiyorum. yani orta düzeyde iyi bir modem arıyorum sözün kısası. peki başka önerebileceğiniz modemler var mı?

Keenetic markası popüler olmaya başladı bu sıralar. Buna bakabilirsiniz : Keenetic Kn-2111-01tr Ac1200 Whole Home Kablosuz Vdsl2/adsl2+ Modem Router 10191800 | Trendyol

Ayrıca güvenilir bir marka istiyorum derseniz Asus DSL-AC51 modeli öneririm.

Ama benim önerim TP-Link Archer VR400 olacaktır.

Keenetic markası popüler olmaya başladı bu sıralar. Buna bakabilirsiniz : Keenetic Kn-2111-01tr Ac1200 Whole Home Kablosuz Vdsl2/adsl2+ Modem Router 10191800 | Trendyol

Ayrıca güvenilir bir marka istiyorum derseniz Asus DSL-AC51 modeli öneririm.

Ama benim önerim TP-Link Archer VR400 olacaktır.
asus daha önceden hiç denemediğim bir modem doğrusu. bu asus dsl-ac51 ile tp link archer vr400 arasında ne farklar var acaba? hangisi daha çok tercih edilebilir? ben şu an o iki modem arasında kararsız kaldım açıkçası.

asus daha önceden hiç denemediğim bir modem doğrusu. bu asus dsl-ac51 ile tp link archer vr400 arasında ne farklar var acaba? hangisi daha çok tercih edilebilir? ben şu an o iki modem arasında kararsız kaldım açıkçası.

TP-Link daha iyidir. Arayüz olarak Asus gözünüze daha güzel gözükebilir ama TP-Link'in daha fazla işe yarar özelliği var. Mesela Asus'ta bulunan LAN portu sayısı TP-Link'e göre daha az. Ayrıca Archer VR400 bir tane USB portuna sahip. Buraya Flash Bellek takarak aile için kullanabileceğiniz bulut depolama yapabilir veya yazıcı bağlayarak kablosuz olarak eğer yazıcınızda kablosuz özelliği yoksa kablosuz olarak istediğiniz şeyi çıkarttırabilirsiniz. Size tavsiyem TP-Link olacaktır.

TP-Link Archer VR400 - Asus DSL-AC51 Karşılaştırması - Epey Bu site bütün farkları veriyor. TP-Link çoğu yönden önde.

TP-Link daha iyidir. Arayüz olarak Asus gözünüze daha güzel gözükebilir ama TP-Link'in daha fazla işe yarar özelliği var. Mesela Asus'ta bulunan LAN portu sayısı TP-Link'e göre daha az. Ayrıca Archer VR400 bir tane USB portuna sahip. Buraya Flash Bellek takarak aile için kullanabileceğiniz bulut depolama yapabilir veya yazıcı bağlayarak kablosuz olarak eğer yazıcınızda kablosuz özelliği yoksa kablosuz olarak istediğiniz şeyi çıkarttırabilirsiniz. Size tavsiyem TP-Link olacaktır.

TP-Link Archer VR400 - Asus DSL-AC51 Karşılaştırması - Epey Bu site bütün farkları veriyor. TP-Link çoğu yönden önde.
anladım çok teşekkür ederim yardım ve önerileriniz için. benim de aklıma bu tp link archer vr400 yattı şimdi. onu tercih edeceğim sizin bu yardım ve önerileriniz sayesinde. bana çok yardımcı oldunuz. çok çok teşekkür ederim tekrardan.

anladım çok teşekkür ederim yardım ve önerileriniz için. benim de aklıma bu tp link archer vr400 yattı şimdi. onu tercih edeceğim sizin bu yardım ve önerileriniz sayesinde. bana çok yardımcı oldunuz. çok çok teşekkür ederim tekrardan.

Sizi mutlu edebildiysem ne mutlu bana. :) Şimdiden güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı