ADSL Ve VDSL Destekli Modem Önerisi

Kalenderadam

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hem ADSL vede VDSL modem destekli modem önerir misiniz? Ben Asus DSL-AC51 modemini buldum ama fiyatı 420₺. Bu para çok gibi geldi bana sizin önerebileceğiniz modem var mı? Şu an elimde AirTies Air 5443 v2 modem var VDSL desteklemiyor galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de arayış içindeyim ama tavsiye edilen her ürün ile ilgili yorumlara bakıyorum çekim gücünün iyi olduğunu söyleyen var, 2 yorum sonra çekim gücünden şikayet edende. Yani tavsiye edilen ürünlerin hiçbirinin yorumları ürünü almanızı sağlamaya yetmiyor, hep bir çelişki söz konusu.

Size net olarak hangi bütçenin uygun olduğunu belirtirseniz ona göre önerilerde bulunabiliriz.
Sayın arkadaşım fazla bir bütçem yok 400₺
Ben de arayış içindeyim ama tavsiye edilen her ürün ile ilgili yorumlara bakıyorum çekim gücünün iyi olduğunu söyleyen var, 2 yorum sonra çekim gücünden şikayet edende. Yani tavsiye edilen ürünlerin hiçbirinin yorumları ürünü almanızı sağlamaya yetmiyor, hep bir çelişki söz konusu.
Sizinle aynı fikri paylaşıyorum biri o ürün hakkında iyi yorum verirken diğeri olumsuz yorumlarda bulunuyor. Ne edeceğimizi şaşırdık teknik bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır illaki.
Td w9970 öneririm tp link
Öneriniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı