Çözüldü ADSL'den fiber'e geçiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SemihTR123

Decapat
Merhabalar,
Şu anda NetSpeed ADSL kullanıyorum. Fibere geçmek istedim ancak NetSpeed Türk Telekom ile çalıştığından fiber altyapı olmamasından dolayı geçemedim. Bu ay sitemize Superonline altyapı çekti ve Vodafone ile birlikte iki seçeneğim oldu. Malum yıl bitiyor yine internetlere zam gelecek büyük ihtimal. Benim fikrim ise NetSpeed ADSL'den Vodafone fiber'e(24Mbps) geçiş yapmak hem de 2 sene boyunda aynı fiyatı ödeyeceğim. Size sorum geçiş için NetSpeed'ten iptal edip Vodafone ile mi anlaşmam gerekiyor? Yoksa ADSL hat gibi iptal etmeden ISS değişimi yapabiliyor muyuz? Bu arada taahhütüm yok.

Çözüm
Vodafone'a geçmelisiniz. Yurtdışı çıkışları daha iyi. Ping değerleriniz daha iyi olacaktır. Hız olarak istediğiniz paketi seçebilirsiniz pingin hız ile alakası yoktur. Hatta fiberde indirme, yükleme bile yapsanız pinginiz etkilenmez.
Vodafone'a geçmelisiniz. Yurtdışı çıkışları daha iyi. Ping değerleriniz daha iyi olacaktır. Hız olarak istediğiniz paketi seçebilirsiniz pingin hız ile alakası yoktur. Hatta fiberde indirme, yükleme bile yapsanız pinginiz etkilenmez.

Sağolun vodafone ile görüşeceğim en kısa zamanda ping nedeni ile geçeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı