ADSL'den VDSL'e geçiş

Marjinal Mami

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun yıllardır aynı binada oturuyorum ve ADSL internet kullanıyorum ayrıca Türk Telekom kullanıcısıyım. 24(18-19) Mbps Download 0.5-0.7 upload alıyorum fakat bir gün adresten yan binaların desteklediği hızlara bakıp acaba onlarda durum ne diye kontrol edeyim derken ne göreyim altyapıları 100Mbps destekliyormuş. ADSL illetinden nasıl kurtulabilirim VDSL'e nasıl geçebilirim bir bilgisi veya fikri olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, uzun yıllardır aynı binada oturuyorum ve ADSL internet kullanıyorum ayrıca Türk Telekom kullanıcısıyım. 24(18-19) Mbps download 0.5-0.7 upload alıyorum fakat bir gün adresten yan binaların desteklediği hızlara bakıp acaba onlarda durum ne diye kontrol edeyim derken ne göreyim altyapıları 100Mbps destekliyormuş. ADSL illetinden nasıl kurtulabilirim VDSL'e nasıl geçebilirim bir bilgisi veya fikri olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayın paket yükselme yapın modeminizde destekliyorsa sorunsuz şekilde geçişiniz yapılır.

Türk Telekom VDSL altyapısı mevcutsa bölgenizde Türkt Telekom ile görüşün. Sadece sizin portunuzu değiştirmeleri yetiyor VDSL'e anında geçebiliyorsunuz modeminiz VDSL destekliyorsa. En hızlı ve sorunsuz şekilde altyapınızı hangi firma sağlıyorsa onunla geçebilirsiniz ancak farklı bir firmayla da yapabilirsiniz. Şahsen ADSL'den VDSL'e geçişim Türktelekom'a başvurumdan 40 dakika sonra ekip geldi 10 dakikada kurdular toplam 1 saatte geçiş yaptım. Türktelekom altyapısıyla farklı bir servis sağlayıcıdan alırsanız Türktelekom ekipleri geliyor genelde ancak uzun sürüyor gelmeleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı