ADSL'den VDSL'e geçiş

Maksimum 45Mbps kadar çıkabiliyormuş. Şuan ben işkence çekiyormuşum. Aylık ödemede kaç TL gibi fark çıkar sizce TTNET ?
ben mesela adsl 16 mbps kullanıyorum 13 alıyorum ama evim 70 küsürü destekliyo ama 15 gün beklemek benim için zor olduğundan geçiş yapamıyorum geçiş yapsam fiyat farkı vermeden hızın artacak

ben mesela adsl 16 mbps kullanıyorum 13 alıyorum ama evim 70 küsürü destekliyo ama 15 gün beklemek benim için zor olduğundan geçiş yapamıyorum geçiş yapsam fiyat farkı vermeden hızın artacak

Fiyat farkı olmadan o hızdan bu hıza kadar nasıl çıkartıyorlar.

Bende de 82 Mbps çıktı sonuç. 16 Mbps'ye 70 tl civarı bir ücret ödüyorum. Fiyat farkı ne kadar olur?

Maksimum 45Mbps kadar çıkabiliyormuş. Şuan ben işkence çekiyormuşum. Aylık ödemede kaç TL gibi fark çıkar sizce TTNET ?
Hocam ben sorduğumda 16 Mbps'den 35 Mbps geçiş yaptığımda 20 TL gibi bir fark oluşuyor.
Maksimum 47 Mbps'e kadar olarak gözüküyor hocam
bu siteden altyapınızı ve alabileceğiniz max hızı görebilirsiniz.
Vdsl 2 internet olarak gözüküyor maksimum 47 Mbps'e kadar desteklediği yazıyor hocam

Son düzenleme:
50 Mpbs için 50 TL'ye yakın fiyat farkı çıkıyor bir de bunun üstüne hala bütün potansiyeli kullanamıyorum. TurkNet 35 Mpbs için sadece 75 TL ve bunu 75 Mpbs'ye yükseltmek için üstüne 10 TL istiyor mantıklı mıdır?

TurkNet için altyapınız varsa hocam daha avantajlı gözüküyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…