ADSL'den VDSL'e geçtim internet bağlantım yok

afextrobanya

Kilopat
1 hafta önce VDSL'e geçtim ancak geçtiğim günden itibaren internet bağlantım yok. Bulunduğum bölge destekliyor. Müşteri hizmetlerinden arıza kaydı oluşturdum. Binaya giriş yapılamadığı için arıza kaydı müşteri kaynaklı düşmüş denildi. Tekrar aradığımda başka bir arkadaş bana VDSL modem almam gerektiğini söyledi. Şu an sahip olduğum ADSL2+ modem. Ancak ADSL2+ modemin VDSL desteklediğini biliyordum. Şimdi ne yapmam gerek yardımcı olabilecek var mı? Modem alırsam internet bağlantım düzelir mi?

Modemin VDSL desteklemiyor. Değiştirmen lazım. Modemi AP olarak kullanıyorum ne demek anlamadım. Her modem AP görevi görüyor zaten. Ne yapıyorsun tam olarak?

Modemin VDSL desteklemiyor. Değiştirmen lazım. Modemi AP olarak kullanıyorum ne demek anlamadım. Her modem AP görevi görüyor zaten. Ne yapıyorsun tam olarak?
Yani şöyle modemi ortak kullanıyoruz. Benim evdeki modemden 4 kata internet bağlı. Yani kendi ana modemimi VDSL olarak değiştirirsem diğer katlardaki modemleri de değiştirmem gerekir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı