Aero Instagram çöktü uyarısı

Mehmet.x1

Picopat
Daha fazla  
Aero Instagram kullanıyorum 1 yıldır resmi sitesinden v21.0 sürümü indirdim hemen hemen 1 ay oluyor ve sürekli Instagram Aero çöktü uyarısı alıyorum. Ve atıyor uygulamadan.
Telefonum Oppo a74.

Aero Instagram kullanıyorum 1 yıldır resmi sitesinden v21.0 sürümü indirdim hemen hemen 1 ay oluyor ve sürekli Instagram Aero çöktü uyarısı alıyorum.
Telefonum Oppo A74.
Sürümü yükseltin ya da düşürün. Ben şu anda 21.0.0 kullanıyorum sorunsuz. Başka çözüm aklıma gelmedi.

Instagram hesabınızı 3. taraf bir uygulamaya emanet etmeyin bence silin direkt.

Yok hocam bayağıdır kullanıyorum herhangi bir sorun çıkarmadı çıkaracağını da sanmıyorum.

Sürümü yükseltin ya da düşürün. Ben şu anda 21.0.0 kullanıyorum sorunsuz. Başka çözüm aklıma gelmedi.

Hocam yükseltme yapamıyorum bende aynı sürümü kullanıyorum fakat beni atıyor. Hocam renkli kullandığım için olabilir mi?

Aero Instagram kullanıyorum 1 yıldır resmi sitesinden v21.0 sürümü indirdim hemen hemen 1 ay oluyor ve sürekli Instagram Aero çöktü uyarısı alıyorum. Ve atıyor uygulamadan.
Telefonum Oppo a74.
Yapılacak en iyi şey yeni sürüm çıkana kadar hatasız eski sürümlerden birini kullanmak hocam.
Bende eskiden kullanırken aynısını çok yaşadım, hemen eski sürümlere dönerek durumu düzelttim.
Tabi ara sıra yeni sürümleri kontrol etmekte fayda var.

Yapılacak en iyi şey yeni sürüm çıkana kadar hatasız eski sürümlerden birini kullanmak hocam.
Bende eskiden kullanırken aynısını çok yaşadım, hemen eski sürümlere dönerek durumu düzelttim.
Tabii ara sıra yeni sürümleri kontrol etmekte fayda var.

Nereden bulabilirim ki eski sürüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı