Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze PSU Nasıldır?

Diğer psu ses yapıyo dendiği için almakdan tamamen vazgectim sese hiç dayanamıyorum.Bide öğrenmek istediğim şey bir psu nun diğerinden daha iyi olduğunu nasıl anlayabiliriz mesela bu önerdiğiniz psu nun daha iyi olduğunu nereden bilebiliyoruz ikiside 80plus bronze.Yani öğrenmek için soruyorum yanlış anlaşılmasın.Öneriniz içinde teşekkürler bu psu bütçeme daha uygun hem.

Diğer psu ses yapıyo dendiği için almakdan tamamen vazgectim sese hiç dayanamıyorum.Bide öğrenmek istediğim şey bir psu nun diğerinden daha iyi olduğunu nasıl anlayabiliriz mesela bu önerdiğiniz psu nun daha iyi olduğunu nereden bilebiliyoruz ikiside 80plus bronze.Yani öğrenmek için soruyorum yanlış anlaşılmasın.Öneriniz içinde teşekkürler bu psu bütçeme daha uygun hem.
Kullananların yorumları, kullanım ömrü, kısa vadede verdiği arızalar, 12V kanalından verdiği güç vs.

Aerocool KCAS 600W kullanıcısıyım. Fanı oldukça ses yapıyor. Takıntılıysanız hiç düşünmeyin bile, sakın almayın. Sesi gerçekten duyuluyor, özellikle geceleri. Onun dışında birkaç problem daha yaşadım. Bilgisayarın kapanıp tekrar açılması. 24pin güç kablosunun gevşek olması gibi. Kesinlikle önermiyorum. Bana denk gelmiş olabilir bunlar ancak ses yaptığı bir gerçek.

İyiki foruma yazmışım çok teşekkür ederim bilgilendirmeler için.Biraaz High Power markasını araştırıncada herkez Corsair al o markadan iyidir diyor incelemelerde olsun diğer konularda olsun.Arkadaşın önerdiği aslında fiyatıda iyi plus bronze da var ama bilemedim oda gürültülümü acaba hemde High Power olması aklım karıştı açıkcası bütcem en çok 200 Tl.500w yeterli ama sessizde olsun istiyorum birtürlü karar veremedim.

PSU'lar üst seviye alınmadığı sürece ses seviyeleri çok yakındır, takmanıza gerek yok ve hepsinde aynı fan vardır, 12 cm siyah standart fan, aynı yerden toptan alıyor tüm firmalar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı