Satılık Aerocool KCAS Plus 700W PSU 80 Plus Bronze

394919

Hectopat
Makaleler
1
Gpu gücünü anakarttan alanlar veya Apu sistem kullanan arkadaşlar tercih ede bilir kesinlikle belirttiğim dışında bi sorunu yok . Sata , Molex , 24pin , Cpu güç sapa sağlam . 8 pin Gpu kablolarında ilk pc'yi açarken görüntü geliyor fakat pc'yi açıp kapatınca ekran kartına güç vermiyor içini açtırmadım sebebini bilmiyorum . Normal ev kullanıcısıyım . Güvenlik bandrol vs kesinlikle üzerinde . Forum üzerinden gelen arkadaşlara 50 TL daha indirim yapmayı düşünüyorum . https://www.sahibinden.com/ilan/iki...plus-bronze-guc-kaynagi-psu-1063835006/detay/

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-12-07 at 19.51.31.jpeg
    WhatsApp Image 2022-12-07 at 19.51.31.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
8 pin çıkışı dediğiniz GPU çıkışları sanırım. Bozuklar mı? Ekran kartı besleyebiliyor mu?

Piyasadan çok daha uyguna bırakıyorum dediğiniz PSU sıkıntılı. .d (?)

8 pin çıkışı dediğiniz GPU çıkışları sanırım. Bozuklar mı? Ekran kartı besleyebiliyor mu?

Besliyor hocam taktığım zaman oyun oynuyorum 2K ayarlarda fakat bilgisayarı kapatıp tekrar açınca güç veriyor sadece 8 pin. Sebebini ben de bilemiyorum. Güvenlik etiketini de açtırıp tamir ettirmek istemiyorum açıkçası. Bozuk olsa hiç güç vermez ama benimki veriyor bilgisayarı kapatıp tekrar açınca vermiyor.

Piyasadan çok daha uyguna bırakıyorum dediğiniz PSU sıkıntılı. D (?)

Sıkıntılı olduğu için uyguna bırakıyorum.

Besliyor hocam taktığım zaman oyun oynuyorum 2K ayarlarda fakat bilgisayarı kapatıp tekrar açınca güç veriyor sadece 8 pin. Sebebini ben de bilemiyorum. Güvenlik etiketini de açtırıp tamir ettirmek istemiyorum açıkçası. Bozuk olsa hiç güç vermez ama benimki veriyor bilgisayarı kapatıp tekrar açınca vermiyor.

Sıkıntılı olduğu için uyguna bırakıyorum.

Garantisi varsa ürünün servise yollarsın bakarlar. Yoksa zaten güvenlik etiketinin açılıp açılmamasının anlamı yok. Bana kalsa yaptır ondan sonra kullan veya sat. Bu şekilde kimse bu ürüne 550 600 TL vermez, vermemeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı