Aerocool VX Plus 500W PSU alınır mı?

Hocam fandan ses falan çıkmıyor kullandınız mı bilmiyorum ama yanlış bilgilendirmeyin insanları kullanmış gibi, bende 2 adet var bu PSU'dan var 1 seneyi geçti alalı Knight Online oynuyorum 7 24 pazar hep açık sürekli elektrik giden yerde oturuyorum herhangi patlama bozulma sorunu yaşamadım ve bilgisayarın en sessiz parçası PSU 0 ses tam anlamıyla, başta bende korkuyordum almaya çünkü kullanmayan bir ton insan kullanmış gibi yorum yapıp kötülüyorlar fan boyu olduğu markaları öneriyor herkes, iyi ki almışım sapasağlam sessiz +80 verimliliği olduğunada eminim çünkü sertifikaları bedavaya koymuyorlar bilginize.

O güç kaynağını şu an aktif olarak kullanıyorum. Yükte sesi duymak için biraz yakınlaşmanız lazım.Fiyatına göre oldukça iyidir.
Kapatmana gerek yok bir şey olmaz.
Bugün aldım PSU' yu. İlk açılışta traktör sesi çıktı. İade etmeli miyim bilmiyorum. Fortnite ve PES 21' de denedim ve baya jet motoru gibi ses çıkıyor, zorlarsam patlar mı korkusu oluştu çünkü ben en az 10 saat oyun oynayan insanım ve AC Origins gibi sistemimi kaldıran her oyunu oynayacağım. Sizce dayanabilir mi? Sistem FX 8300, R9 285.

Geri
Yukarı