Aerox 3 Wireless yerine mouse önerisi

Yapı kalitesi neymiş hocam? Yarım ergo ne anlatırsan sevinirim. Viper V2 Pro'yu denemediğine eminim.

Yarım ergo diye bir tabir yok ama ergo mouse denmez Lamzu'lara ergo ve G PRO shape karışımı shapeleri var bu yüzden bu onları tam ergo yapmaz. Ayrıca mouse yapı kalitesi nedir biliyorum. Arkadaşımda deathaddler V2 Pro var. Biraz ondan alıp kullandım. Ben yıllarca Zowie ec serisi kullandım. Marka olarak Gamepower'dan tut Razer oradan Darmoshark birçok ürün kullandım. Farenin ne kadar kaliteli olduğunu bilebilirim.

Yarım ergo diye bir tabir yok ama ergo mouse denmez Lamzu'lara ergo ve G PRO shape karışımı shapeleri var bu yüzden bu onları tam ergo yapmaz. Ayrıca mouse yapı kalitesi nedir biliyorum. Arkadaşımda deathaddler V2 Pro var. Biraz ondan alıp kullandım. Ben yıllarca Zowie ec serisi kullandım. Marka olarak Gamepower'dan tut Razer oradan Darmoshark birçok ürün kullandım. Farenin ne kadar kaliteli olduğunu bilebilirim.
Fiyatı 2000 bandında olsa alınır derdim. ama 4200TL fiyata gidip çok daha yeni ayrıca ucuz ve çok daha iyi modeller varken onu önermem açıkcası

Viper V2 Pro 1 hafta kullandım. Yapı kalitesi nedir gayet iyi biliyorum gen 3 Razer Switch'leri var. Bin basar falan filan :D

Fiyatı 2000 bandında olsa alınır derdim. Ama 4200TL fiyata gidip çok daha yeni ayrıca ucuz ve çok daha iyi modeller varken onu önermem açıkçası.

Fiyatı 4200 değil 3600.

Sensör olayı da benim attıklarım PMW 3395 kullanıyor. 10 yıldır Rekabetçi oyunlar oynuyorum. Mmw 3395 seviyesinde bir sensöre sahipsen zaten aradaki farkı hissetmiyorsun. Siyah modelini baz aldım fiyat olarak herkes beyaz almayı tercih etmiyor.

Sensör olayı da benim attıklarım PMW 3395 kullanıyor. 10 yıldır Rekabetçi oyunlar oynuyorum. Mmw 3395 seviyesinde bir sensöre sahipsen zaten aradaki farkı hissetmiyorsun. Siyah modelini baz aldım fiyat olarak herkes beyaz almayı tercih etmiyor.
Ayrıca birçok oyunda en üst liglere de çıktım. CSGO - Apex - Valo -Rainbow 6

Son düzenleme:
Sensör olayı da benim attıklarım pmw 3395 kullanıyor. 10 yıldır rekabetçi oyunlar oynuyorum. Mmw 3395 seviyesinde bir sensöre sahipsen zaten aradaki farkı hissetmiyorsun. Siyah modelini baz aldım fiyat olarak herkes beyaz almayı tercih etmiyor.

Ayrıca birçok oyunda en üst liglere de çıktım. CS:GO - Apex - Valorant -Rainbow 6

Birçok oyunda üst lige çıkmanız konuyla alakası yok ben şu an Valorant'ta immortal 3 -Radiant eloda oynuyorum. Zowie mouse kullanmış olmanızda konuyla alakasız.

Birçok oyunda üst lige çıkmanız konuyla alakası yok ben şu an Valorant'ta immortal 3 -Radiant eloda oynuyorum. Zowie mouse kullanmış olmanızda konuyla alakasız.
Birçok marka ürün kullandım anlamında yazdım zaten.

Sizin isimde bildiğiniz çoğu ürünü ben zaten denemek için ya bir arkadaşımdan aldım yada alıp deneyip sattım.

Yeni konular

Geri
Yukarı