Afox marka RTX 2060S alınır mı?

AMD tercih etmek istemiyorum NVIDIA'nın teknolojisi daha iyi olduğundan NVIDIA almak istiyorum ama şimdi Afox markalı 2060 Super mi alayım yoksa Gigabyte, ASUS vb kaliteli markalardan 3060 mı?
Hocam AMD tarafında kötü yorum yapan arakdaşlar DDU kullanmaktana aciz insanlar. Paranızı iyi değerlendirin lütfen.
@Phanzox Hocam bi el atabilirseniz arkadaş için sevinirim.

Afox marka önermiyorum, forumda ki insanların genelide önermiyor. Ekran kartı alırken Axle, Arkteg, Afox gibi markalardan uzak durun. MSI, ASUS, Gigabyte, Colorful, EVGA, Galax gibi markalardan kart alabilirsiniz. Bu arada 2060 alınmaz bu dönemde, 3050 mi 2060 mı diye sorsanız sırf FPS'den feragat edip 3050 alırım daha güncel diye.

Afox marka önermiyorum, forumda ki insanların genelide önermiyor. Ekran kartı alırken Axle, Arkteg, Afox gibi markalardan uzak durun. MSI, ASUS, Gigabyte, Colorful, EVGA, Galax gibi markalardan kart alabilirsiniz. Bu arada 2060 alınmaz bu dönemde, 3050 mi 2060 mı diye sorsanız sırf FPS'den feragat edip 3050 alırım daha güncel diye.
2060S'de düzgün bir marka yok hocam. Ayrıca 2060S almanın düzgün bir yanı da yok. Bazı teknoloji kanalları inceledi ve çok da kötü sonuçlar yok. Chipset aynı. İlla alacağım diyorsanız Afox sorun olmayacaktır soğutma olarak. Yine de 2060/S önermediğimizi belirtmek isteriz. İhtiram ederim.

Afox marka önermiyorum, forumda ki insanların genelide önermiyor. Ekran kartı alırken axle, arkteg, Afox gibi markalardan uzak durun. MSI, ASUS, Gigabyte, Colorful, EVGA, Galax gibi markalardan kart alabilirsiniz. Bu arada 2060 alınmaz bu dönemde, 3050 mi 2060 mı diye sorsanız sırf FPS'den feragat edip 3050 alırım daha güncel diye.

Aslında bir yönden de doğru diyorsun 2060S ile RX 6600'un karşılaştırmalarına baktığım zaman çoğunlukla hikayeli oyunlarda yüksek ayarlarda 2060S 70-75 derecelerde, RX 6600 ise 62-65 derecelerde takılıyor.

Aslında bir yönden de doğru diyorsun 2060S ile RX 6600'un karşılaştırmalarına baktığım zaman çoğunlukla hikayeli oyunlarda yüksek ayarlarda 2060S 70-75 derecelerde, RX 6600 ise 62-65 derecelerde takılıyor.

RX 6600 abartısız şu dönemin 3060 ile beraber en çok satan ve parasını hak eden F/P kartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı