After Effects artan müzik ses seviyesi yapmak

dodosavage

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500U with Radeon Vega Mobile GFX 8 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon(tm) Vega 8 Graphics.
Arkadaşlar ben Ae'de klibin arkasına müzik ekledim ama sesin kısıktan artmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim acaba? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsü 2021-04-19 103713.jpg

Audio Levels'in arkasındaki saat logosuna tıklayıp animasyon yapabilirsiniz.
İstediğiniz kısımlara keypoint'ler bırakın, sonra bu keypoint'lerin ses seviyesini değiştirin.

Mesela 1. keypoint 10dB, 2. keypoint 15dB ise 1 ve 2. keypoint'in arasında 10dB'den 15dB'ye artarak (10-11-12-13 gibi) artış olacaktır.

Eki Görüntüle 981360

Audio Levels'in arkasındaki saat logosuna tıklayıp animasyon yapabilirsiniz.
İstediğiniz kısımlara Keypoint'ler bırakın, sonra bu Keypoint'lerin ses seviyesini değiştirin.

Mesela 1. keypoint 10dB, 2. keypoint 15dB ise 1 ve 2. Keypoint'in arasında 10DB'den 15DB'ye artarak (10-11-12-13 gibi) artış olacaktır.

Teşekkürler peki keypoint'i nasıl ekleyebilirim?

Teşekkürler peki keypoint'i nasıl ekleyebilirim?
Anlatarak tarif etmem biraz zor. Burada position için uygulanan şeyleri ses kısmına da uygulayabilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlatarak tarif etmem biraz zor. Burada position için uygulanan şeyleri ses kısmına da uygulayabilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tekrardan çok teşekkürler yaptım sayenizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı