After Effects donma, kasma ve render alırken oluşan sorunlar

Jowuwa

Centipat
Merhaba After Effects 2020 beta sürümünü kullanıyorum, edit yapmayı, video düzenlemeyi iyi derecede biliyorum fakat birkaç sorun var;
Birinci sorunum şu, videoyu oynatıyorum sürekli aynı yerde oynuyor ileri alınca da belli başlı keyframelerde oynatıyor.
İkinci sorunum video aşırı derece kasıyor uygulama 6, 4 GB RAM kullanıyor ve hala da kasmaya devam ediyor.
Üçüncü sorun ise programı bir süre kullandıktan sonra aniden donuyor, videoların hiçbirini arabelleğe almıyor o kadar sinir bozucu ki donma olayı gerçekleştiği anda program bir daha açılmıyor donuk kaldığı içinde Auto-Save alamıyor :(
dördüncü sorunum ise render alıyorum (ilk defa başıma geldi) bir anda ekran, klavye ve mouse ışıkları gitti ama kasa hala çalışıyordu işlemcim AMD Ryzen 2600X, ekran kartım GTX1050 Ti.
Programın fazla derecede RAM kullandığını biliyorum fakat 6, 4 GB RAM'i oyunlar kullanıyor zaten ?:D.
Bu uygulamayı uzun zamandır kullanıyorum alışmıştım kasmalara fakat durum bu haddeye geldiği için yardım almak istedim Adobe'nin diğer programı olan Premier Pro Uygulamasında After Effects'teki gibi profesyonel çalışmalar çıkar mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı