After Effects Intro İsim Değiştirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ibolimessi

Hectopat
Daha fazla  
Meraba arkadaşlar. Öncelikle forumda yeniyim hatam olursa affola.

Kısa bir süre önce Youtube'de güzel bir kanal açtım. Kapak fotoğrafı, avatar vs. her şeyi ayarladım. Bir tek intro kaldı. İntroyuda herkes gibi hazır alıp ismini değiştireceğim, fakat hazır bulduğum intro After Effects programı ile düzenlenebiliyor. İşletim sistemim 32 bit olduğundan dolayı After Effects programını kuramıyorum. Sizden ricam eğer bilgisayarınızda After Effects varsa, size atacağım introdaki "Your Name" yazan kısma "HARIBO" "YOUTUBE.COM/USER" yazan yere ise "YOUTUBE.COM/SUGARIBO yazmak olacak. PM atarsanız sevinirim. Özellikle admin olursa daha iyi olur.

Yardımınız dokunursa ne mutlu bana...

Not: After effects CS4 yükle demeyin intro CS6'da yapıldığı için CS4'de açılmıyor. 64 bit formatta atın demeyin hdd dolu.

Düzenlenicelek İntro:Neon

Son düzenleyen: Moderatör:
Gecenin bu saatinde PC'ye AE yükledim ve isteğini yaptım. Bunu 1 mesajına rağmen yaptım. Technopat böyle bir yer işte...

RAR 5 ile sıkıştırdım. RAR'ı çıkarman için WinRAR 5.00 sürümüne sahip olman gerekiyor:

Neon

Bu arada Intro CC ile yapılmış. CS6 kullananlar için ayrı olarak düzenlenmiş...

Kardeşim Allah razı olsun çok teşekkür ederim kimse yardım etmedi bi sen yardım ettin, gerçekten 2-3 dklık bir iş PC 32 bit kime söylediysem işim var vs. dedi çok teşekkür ederim tekrardan :) Beni çok mutlu ettin.

Gecenin bu saatinde PC'ye AE yükledim ve isteğini yaptım. Bunu 1 mesajına rağmen yaptım. Technopat böyle bir yer işte...

RAR 5 ile sıkıştırdım. RAR'ı çıkarman için WinRAR 5.00 sürümüne sahip olman gerekiyor:

Neon

Kardeşim kesinlikle vaktini almak istemem ama sen projeyi upload etmişsin :) Ben direk video halinde istiyordum ki projeyi videoya çevirmek için After Effects gerekiyor. MP4 veya AVİ olarak upload etseydin keşke. Başlıkta belirtmeyi unutmuşum. Sana zahmet yapar mısın ?

Neon

TECHNOPAT ayricaliktir.

Kardeşim kesinlikle vaktini almak istemem ama sen projeyi upload etmişsin :) Ben direk video halinde istiyordum ki projeyi videoya çevirmek için After Effects gerekiyor. MP4 veya AVİ olarak upload etseydin keşke. Başlıkta belirtmeyi unutmuşum. Sana zahmet yapar mısın ?

@MF kardeşim ?

TECHNOPAT ayricaliktir.

Hakkaten de ayrıcalıkmış, yapılan işi yarım bıraktıktan sonra...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı