After Effects kapanma sorunu

Nahz

Kilopat
After Effects'de video editlerken bir anda kapanıyor. Kapanmadan önce rapor ekranı geliyor kapanma sorunu ile ilgili.

SSD'de 20GB'lık alan kaldı, acaba alan yetersizliğinden kaynaklanıyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanmıyorum. Rapor düşüyor mu? Sürümü ne? Orijinal mi?

Sanmıyorum. Rapor düşüyor mu? Sürümü ne? Orijinal mi?

Yanıt vermeyince bir ekran açılıyor, yazı kutucuğu geliyor bize bildirin diye. Genelde videoya efekt eklediğimde kapanıyor. Evde olmadığım için dediğiniz şekilde hata raporu veremiyorum.

Ekran kartı sürücüsünü güncelleyin. Raporu bekliyorum.

Sorun devam ederse GPU hızlandırmayı kapatabilirsiniz.
Geç cevap verdiğim için üzgünüm, dediğin şekilde hata raporu vermesini bekledim fakat vermedi. Ben de ekran görüntüsünü aldım.

Efekti videoya veya görüntüye sürükleyip bırakınca yanıt vermiyor, sonra bu hata geliyor.

1569872149830.png

Programlar altından kaldırabilirsiniz. Öncesinde içindeki dosyaları alnı tabi.
Programlar bölümünde yoktu, bende bir konunuzdaki Onedrive silme rehberini okudum ve yaptım. Fakat masaüstünde çoğu uygulama kaldırıldı, tamamen değil. Ama yinede After Effects, Onedrive klasöründe kaldıramıyorum.
@Recep Baltaş Onedrive bilgisayardan komple silindi şuan. Fakat After effects ve masaüstü Onedrive klasörüne kurulu. Klasörü silsem masaüstü çalışmıyor, yani bir işlem yapamıyorum.

Format mı atmalıyım?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı