After Effects tarzı program önerisi

Scorpio92

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar başlıkta yazdığım gibi alternatif bir program arıyorum.
Vfx öğrenmeye çalışıyorum ilk başta video üzerindeki gözleri değiştirip ya da manzaralı bir videonun gökyüzünü değiştirmek gibi şeyler denemek istiyorum ama After Effects biraz karışık geldi bana.
Bu işlerde yeniyim öğrenmeye çalışıyorum bana program önerebilecek var mı?
Teşekkürler.

Nuke 3d ve Hitfilm Pro var. İkisi de görsel efekt programıdır. After Effects Alternatifleri.

Nuke 3d ve Hitfilm Pro var. İkisi de görsel efekt programıdır. After Effects Alternatifleri.
Nuke görmüştüm ama YouTube da tutorial çeken olmamış sanırım. Yani genelde yapılan efektler üzerinde.

After effects çok daha pahalı hocam aylık ödüyorsunuz.

Hitfilm'in express versiyonu var ücretsiz onu da kullanabilirsiniz. İş görür.
Başka bildiğiniz program varmı hocam. Tüm seçeneklerimi göz önünde bulundurmak istiyorum da.

Başka bildiğiniz program varmı hocam. Tüm seçeneklerimi göz önünde bulundurmak istiyorum da.
Aslında ilk önermem gerekendi nedense aklıma gelmedi. Natron var açık kaynak ücretsiz görsel efekt programı. Tam bir After Effects alternatifidir. Youtube'ta tutorial'ı çok.

Son düzenleme:
Diğer programları pek bilmiyorum ama After Effects kalitesini yakalaman zor bence ilk başlarda ben de zorlanmıştım ama yavaş yavaş öğrenirsin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…