"Ağ güvenli değil" hatası

feyzoo

Femtopat
Arkadaşlar kullandığım Wi-Fi'de bilgisayarım(Windows10) devamlı bu ağ güvenli değil diyor. Ama bağlanıyor ve internet var. Çözüm nedir?

Bilgisayarınızda anti virüs programı kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız o yüzden olabilir. Anti virüs programını kapatın veya devre dışı bırakın.

Bilgisayarınızda anti virüs programı kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız o yüzden olabilir. Anti virüs programını kapatın veya devre dışı bırakın.
Hayır virüs programı yoktur. Ama defender var kendi programı ve daha önce böyle birşey yoktu.

Hocam nelere girdiğinizde hata veriyor yazarsanız yardımcı olurum.
bilgisayarı ilk açtığım da wifi'ye bağlanması gerekirken bağlanmıyor. Bir süre sonra bağlanıyor. Bağlandıktan sonra bu ağ güvenli değil diyor. Yani bu tarayıcıya girmeden önce oluyor.

Bilgisayarı ilk açtığım da Wi-Fi'ye bağlanması gerekirken bağlanmıyor. Bir süre sonra bağlanıyor. Bağlandıktan sonra bu ağ güvenli değil diyor. Yani bu tarayıcıya girmeden önce oluyor.

Hocam ne zaman başladı bu hata.

Bir uygulama yükledikten sonra mı başladı.

Bilgisayarı ilk açtığım da Wi-Fi'ye bağlanması gerekirken bağlanmıyor. Bir süre sonra bağlanıyor. Bağlandıktan sonra bu ağ güvenli değil diyor. Yani bu tarayıcıya girmeden önce oluyor.

Bilgisayarınızın saati ve tarihi güncel mi? Kontrol eder misiniz?

Hocam ne zaman başladı bu hata.

Bir uygulama yükledikten sonra mı başladı.
1 ay oldu. Ama daha önce sadece bağlanmama hatası vardı o zaman ben sürücüyü güncelleştirme yapınca düzeldi. Şimdi tekrar başladı. Ama ben bir program yüklemedim.

1 Ay oldu. Ama daha önce sadece bağlanmama hatası vardı o zaman ben sürücüyü güncelleştirme yapınca düzeldi. Şimdi tekrar başladı. Ama ben bir program.

Hocam donanım kimliklerini paylaşın driver baştan kuralım.
Olmazsa temiz format olabilir önemli bilgiler yoksa.
Bir de tarih saat kontrol ediniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…