Age of Civilization 2 ittifak kurulmuyor

Merhaba arkadaşlar. sorun şu ki age of Civilization 2 oynarken Polonya'ya savaş açıp bütün yerlerini fethettim ancak fethettiğim yerler işgalde gözüküyor bu yüzdende başka ülkelerle savaştayım diye ittifak kuramıyorum.

Merhaba arkadaşlar. sorun şu ki age of Civilization 2 oynarken Polonya'ya savaş açıp bütün yerlerini fethettim ancak fethettiğim yerler işgalde gözüküyor bu yüzdende başka ülkelerle savaştayım diye ittifak kuramıyorum.
Polonya ve savaşta olduğunuz tüm ülkeler ile barış yapıp tekrar ittifaklık isteği gönderin.

dediğiniz doğru ancak bazı yerlere yıldızım yetmiyor oraları almak için ne yapmam gerek.

yanlış yeri etiketlemişim.

Dediğiniz doğru ancak bazı yerlere yıldızım yetmiyor oraları almak için ne yapmam gerek.

Yanlış yeri etiketlemişim.

Hiçbir toprak seçmeden sağ taraftan vasallaştırma talep et e basın. Daha sonra o ülkeye tur geçmeden art arda hakaret edin sonrasında ültimatom gönderip ilhak edin.

Geri
Yukarı