Çözüldü Age of Empires 3 32 MB Ekran Kartı Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Paralyzer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir sorunu paylaşmak istiyorum. Son zamanlarda Age of Empires 3 adlı oyunda yaşadığım, ekran kartını görmeme gibi bir sorun var. Yani GT 630M ekran kartını görmek yerine, oyun ısrarla Intel HD 4000'i görüyor. Nvidia denetim masasından Yüksek Performanslı Grafik İşlemci ile çalıştır dedim olmadı, yönetici olarak çalıştır dedim olmadı, uyumluluk sorunu vardır dedim tek tek denedim hepsini olmadı, DDU ile ekran kartını (sürücü) kaldırıp en güncelini veya eski sürümünü kurdum olmadı. Daha ne yapabilirim bilmiyorum. Bunun için bir çözüm bulabilirseniz çok sevineceğim.

Hata.png

Çözüm
Intel ve NVIDIA sürüclerinin ikisini de DDU ile sildim ve Intel'i başarıyla kurdu ancak NVIDIA sürücüsünü kurarken uygun grafik donanımı bulunamadı dedi ve kurulum sonlandırıldı. Aygıt yöneticisinde bu şekilde gözüküyor.
Sorun çözüldü. Çözüm DDU ile Intel ve NVIDIA sürücülerini kaldırıp Intel'in son sürücüsünü, NVIDIA'nın ise Windows Update ile gelen temel sürücüsünü kurmak oldu. NVIDIA son sürücüde hala hata var. Sanırım son sürücü sıkıntılı. Konu kilitlenebilir.
Intel ve NVIDIA sürüclerinin ikisini de DDU ile sildim ve Intel'i başarıyla kurdu ancak NVIDIA sürücüsünü kurarken uygun grafik donanımı bulunamadı dedi ve kurulum sonlandırıldı. Aygıt yöneticisinde bu şekilde gözüküyor.
Sorun çözüldü. Çözüm DDU ile Intel ve NVIDIA sürücülerini kaldırıp Intel'in son sürücüsünü, NVIDIA'nın ise Windows Update ile gelen temel sürücüsünü kurmak oldu. NVIDIA son sürücüde hala hata var. Sanırım son sürücü sıkıntılı. Konu kilitlenebilir.

Dosya Ekleri

• Hata 3.png
    Hata 3.png
    79,6 KB · Görüntüleme: 125
Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı