Age of Empires 4 alınır mı?

Balinaa

Femtopat
Daha fazla  
Elimde zaten AOE 2 var. 200 TL'de fazla geliyor biraz. Alınmazsa yerine ne alınabilir?

AOE 2 DE hala oynanabilir bence.

Mount and blade 2 bannerlord alın onun yerine AOE 2 hala oynanır.

Paradox'un oyunlarından düşünebilirsiniz.

Eu4 hiç oynamadım ama daha zormuş sanırım. Hoi4 ise DLC'siz çok sade yanında birkaç DLC lazım ama Steam modlarıyla baya oynatır. Eu4 11. yüzyılda geçiyor sanırım , Hoi4 2.dünya savaşı.

Eu4 hiç oynamadım ama daha zormuş sanırım. Hoi4 ise DLC'siz çok sade yanında birkaç DLC lazım ama Steam modlarıyla baya oynatır. Eu4 11. yüzyılda geçiyor sanırım , Hoi4 2.dünya savaşı.
Teşekkür ederim dostum. 2.Dünya savaşı sarmıyor beni Eu4 denerim.

Normalde 4. oyunun 1850-1914 yılları arasında geçmesi gerekiyordu. Çünkü seri sırasıyla antik çağ, orta çağ, koloni dönemi diye gidiyordu. Bunun yerine aynı pilavı ısıtıp oyuncuların önüne sunmayı tercih ettiler. Yahu AOE 2 var, AOE 2 DE var bir daha aynısını yapmanın ne anlamı vardı?

Oyun çıkalı kaç sene oldu daha oyuna DLC yapmadılar. Onun yerine AOE 2 DE'ye DLC çıkartıp duruyorlar. Çünkü bir beklentileri yok oyundan. Sırf Game pass'e oyuncu çekme amaçlı yapıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…