Çözüldü Age of Empires III: DE yüklü olmasına rağmen gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ergosphere

Hectopat
Merhabalar, bu 3. defa oluyor sanırım. Oyun yüklü ve denetim masasında gözüküyor fakat Steam'de gözükmüyor. Yüklü oyunu tekrar yüklememi istiyor. Bu sorunu yaşayan ve daha önce çözen var mı? Teşekkür ederim.

Çözüm
Sanırım "appmanifest" dosyası silinmiş. Arkadaşınız da veya Sosyal'de varsa oyundan steamapps klasöründen oyunun appmanifest dosyasını atsın. Oyunu internete yazarak appmanifest dosyasının sonundaki sayıları öğrenebilirsiniz.
Sanırım "appmanifest" dosyası silinmiş. Arkadaşınız da veya Sosyal'de varsa oyundan steamapps klasöründen oyunun appmanifest dosyasını atsın. Oyunu internete yazarak appmanifest dosyasının sonundaki sayıları öğrenebilirsiniz.

Çözüm
Yazıyla teşekkür etmek yerine "En iyi cevap" seçeneğine basabilir veya beğeni atabilirsiniz.
Sorunu appmanifest dosyasıyla çözmedim. Oyunu tekrar yükle dediğimde oyunun halihazırda yüklü olduğu klasörü tekrar gösterdim yüklemek için ve otomatikman hepsi tekrar yüklendi. Eğer bu sorunu yaşayan kişiler varsa böyle yapsın %90 olacaktır. Olmaz ise appmanifest dosyası gerekiyor sizin de dediğiniz gibi. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı