Age of Empires IV: Anniversary Edition alınır mı?

Hocam hikâyeyi bitirmistim gamepass den daha önce ama arada girip oynayasim var ofline kafamıza göre oynayabiliyormuyuz botlara karşı ?

hocam nays ney ögretebilir misiniz

hocam nays ney ögretebilir misiniz
İnternet bankacılığı, iş bankasına bağlı ''papara-tosla'' türevi. Nays'a üye olup hesaba para aktarıyorsun, nasıl para aktarılacağını gösteriyor Nays zaten, sonra sanal kredi kartı numarası, son kullanım tarihi, cvv numarası veriyor onunla normal kredi kartı gibi alışveriş yapıyorsun. İnternetten daha detaylı bilgiyi bulabilirsin.

Oyunu birkaç gün önce satın aldım ve yaklaşık 15 saat oynadım. 179,40 TL'ye değdiğini düşünüyorum. Ordu yönetme sistemi çok hoşuma gitti. Tabii grafikleri de...

Oyunu birkaç gün önce satın aldım ve yaklaşık 15 saat oynadım. 179,40 TL'ye değdiğini düşünüyorum. Ordu yönetme sistemi çok hoşuma gitti. Tabii grafikleri de...
Biraz daha işin içine girerseniz, krallıkları farklılıkları çok güzel sarıyor hocam.

Bu oyunda kafamıza göre nasıl takılıyoruz hikayeyi çok önceden oynamıştım onlinede oynayasım yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…