Çözüldü Age of History 2 Mobile oyun bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Oyunum orijinal. Herhangi bir hile yapmadım ama oyuna giriyorum, yükle diyorum, Save'i seviyorum, ekrana tıklıyorum, baştan gene Save seçme yerine atıyor. Oradan gene seçip giriyorum, bu sefer oyunu oynayamıyorum. Diplomasiye basılmıyor ve sonraki tura atlayamıyorum. Ve herhangi bir ülkeden gelen bir şeyi açtığımda o ekran açılıp kapanıyor. 991. turdayım, bu kadar ilerledim, bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Telefonu aç kapa yaptım. Oyunu silersem Save gider mi?

Çözüm
Bu durumda yapılacak pek bir şey yok. Yanı kaydınız yandı. Kayıt dosyasını silip rastgele bir oyunda kayıt alın ve girmeyi deneyin. Gene aynısı olursa verileri sil yapın. Ayrıca şaşırmayın gelecek zamanda tekrar olacaktır. Oyundaki hataların çözülmesi gibi parlak fikirlere de dalmayın derim. 400 saat hayatsız gibi oynamışımdır. Acayip acayip hatalar gördüm.
Bu durumda yapılacak pek bir şey yok. Yanı kaydınız yandı. Kayıt dosyasını silip rastgele bir oyunda kayıt alın ve girmeyi deneyin. Gene aynısı olursa verileri sil yapın. Ayrıca şaşırmayın gelecek zamanda tekrar olacaktır. Oyundaki hataların çözülmesi gibi parlak fikirlere de dalmayın derim. 400 saat hayatsız gibi oynamışımdır. Acayip acayip hatalar gördüm.

Çözüm
Çok saçma para verip bu sorunla karşılaşıyoruz.

Yeni Save açınca düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı