Age of History 2 mod nasıl yapılır?

1. olarak oyun için.

Map editor indirmeniz lazım.
Harita çizmeniz lazım.
Senaryo yapmanız lazım.
Olay eklemeniz lazım.
Lider yoksa lider eklemeniz lazım örneğin 1. dünya savaşı senaryosu yapacaksanız 1914 yılında lider olarak sultan mehmed reşad'ı seçmeniz ve eklemeniz gerekir.

Hocam haritayı değiştirmeden bir mod yapmaya başladım yine de sağ olun.

Pekala başarılarınız daim olsun isterseniz Mod'a bol bol olay ekleyip bu sayede oyunu daha da güzelleştirebilirsiniz bu arada mod ne zaman çıkacak.

Birazcık ara vermiştim madem bekleyenler var devam edeyim Mod'un ne zaman çıkacağı belli değil ama çok sürmez buraya atarım çıkartınca.

Pekala başarılarınız daim olsun isterseniz Mod'a bol bol olay ekleyip bu sayede oyunu daha da güzelleştirebilirsiniz bu arada mod ne zaman çıkacak.

Hocam maalesef format atmadan önce yedeklemeyi unuttum mod gitti yine de teşekkürler.

Son düzenleme:
Ah be ne büyük şanssızlık ne kadar da uğraşmışsınızdır.

Yok hocam o kadar çok uğraşmamıştım yenisini hala yapabilirim yaparsam yazarım.

1. olarak oyun için.

Map editor indirmeniz lazım.
Harita çizmeniz lazım
Senaryo yapmanız lazım
Olay eklemeniz lazım.
Lider yoksa lider eklemeniz lazım örneğin 1. dünya savaşı senaryosu yapacaksanız 1914 yılında lider olarak sultan mehmed reşad'ı seçmeniz ve eklemeniz gerekir.
iyide bunları zaten biliyorum da şeyi nasıl yapıyorlar misal atom bombası ekliyor adam oyuna bunu nasıl yapıyor veya seçim ekliyor oyuna veya oto asker basma oto bina basma oto plan yapay zeka kendi oynuyor bunu nasıl yapıyolar yani demek istediğim oyuna yeni birşeyler eklemek istiyorum bunu nasıl yapıcam

Geri
Yukarı