Ağırdan mı almalıyım?

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar daha öncede bir konu açmıştım. Okuduğum bölümden bir kız ile yazışıyoruz. Aramız çok iyi ama bence fazla iyi. Ne demek istiyorsun derseniz. Benin fazla ilişki tecrübem yok. Lakin yazışmalarımız gereğinden fazla samimi geliyor. Arkadaşlıktan çok daha Üst gibi fakat tanışalı daha 5 gün oldu. Sizce açılmak için erken mi? Ağırdan mı almalıyım? 18+ yaş üstü arkadaşlar tavsiye verebilirse sevinirim.

Benim de fazla tecrübem yok bence direkt söyle ayrıca karşı taraf seni sevmiyorsa içinde tutarak kendine büyük bir hata yapmış olursun. Belki bu senin açından daha zor ancak söylemen en doğrusu olacaktır. Böyle ilişkiler gelip geçicidir zaten. Karşı taraf sevmiyorsa bile en fazla bir ay düşünürsün (belki daha az) ondan sonra biter gider.

5 gün çok kısa bir süre bence tamam samimi olabilirsiniz bende daha geçenlerde aynı hataya düştüm kızla samimi konuşuyordum sonra ne diyeceğini merak ettiğim için günaydın bal gibi bir mesaj attım. Ondan sonra aramız bozuldu bozuldu da denmez aslında ama o bana yazmıyor. Ben yazarsam cevap veriyor bazen bazen de vermiyor o kadar yoksa ömrü 100 yıl olsa 100 yılda da yazmaz büyük ihtimal.

Kızlar bizim gibi değil onlar arkadaş olarak görüyor ama onların en ufak yakınlığında biz hemen hoşlaşma sevgili olma düşüncelerine giriyoruz.

Geri
Yukarı