Ağızda çıkmayan süt dişleri

AhmetKaçar1

Femtopat
Dostlar bugün dış hastanesine gittik. Doktor ağzıma baktı ve hala çıkmayan bir süt dişin var dedi. Sonra bana yaşımı sordu (15), ve röntgene yönlendirdi.
Röntgen çekildikten sonra ana çıkmayan birkaç tane daha süt dişim olduğunu öğrendim. Ve bu dişler ana dişlerin çıkmasını engelliyormuş. Kadın bizi ortodontiste yönlendirdi şu an günün gelmesini bekliyoruz.
Doktor bana süt dişlerin çok sağlıklı dedi, ilk bakışta kendisi bile fark edemedi zaten. Ama ben bu durumdan ister istemez korkuyorum. Çünkü bu dişlerim çekilecek. İnternette yanlış dişi çekilen mi dersiniz, çok ağrıyor diyen mi dersiniz? Haliyle bende korkmaya başladım.
Aranızdan daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı? Varsa çok fazla ağrıyor mu?
Şimdiden teşekkür ediyorum sizlere.
İyi sosyaller!

Acaba kist mi var ki? Benim üst damağımda kist olduğu için ameliyat geçirmiştim. Röntgende zar zor anlaşılmıştı.

Hocam konuyu açan arkadaş tedirginliğinden bahsetmiş. Siz üzerine kist mi var diye soruyorsunuz. Emin olmadığın bir konu hakkında bu şekilde bir yorum yapman doğrusu biraz düşüncesiz olduğunun kanıtıdır.

Geri
Yukarı