AGP Ekran Kartı Önerisi

• Konuyu başlatan Agab
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
A

Agab

Ziyaretçi
Herkese merhaba arkadaşlar. Ben önceki konumda anakartım (Asus p4p 800-VM) hangi ekran kartı uyumlu olur diye sordum. Siz agp dediniz. Şimdi ben sharder model 3.0 destekli agp kart arıyorum. Çok zor bulunur belki yoktur fakat varsa bulur musunuz?

Bu anakart direk çöp buna uygun bir ekran kartıda ikinci elde mutlaka bulursun çıkma pclerde ama sıfır bulman imkansızında altında bilgin olsun.

Merhaba ,

Elimde çok eski pc'imden kalan 64 MB Geforce4 MX440 AGP ekran kartı var fakat sana ödemeli göndersem kargo parası bile etmez. Yani o anakarta ekran kartı almanın veya takmanın bir anlamı yok. Oyun felan oynayamazsın zaten. Tavsiyem biraz para biriktirip kasa toplaman.

Evet anakart artık miyadını doldurmuş mu desem herhalde çağ öncesi desem daha doğru olur arada nesil farkı o kadar fazla ki şuan ddr3 sistem yeni bir combo anakart en azından 99 tl ye bile bulabilirsin çok pahallı olduğunu sanmıyorum.

Bütcem var fakat ilk bilgisayarım olduğu içi hiçbir şeyini atamam çöpe. Elimde iyi bilgisayar var bu antika gibi :) Şu anda 512mb takılı anakartta ekran kartı-ki yok sanırım konuyu kilitleyebilirsiniz :)

Bütcem var fakat ilk bilgisayarım olduğu içi hiçbir şeyini atamam çöpe. Elimde iyi bilgisayar var bu antika gibi :) Şu anda 512mb takılı anakartta ekran kartı-ki yok sanırım konuyu kilitleyebilirsiniz :)
Anakart+İşlemci+Ram değişirseniz iyi bişeye benzer sonra istediğin ekran kartını alırsın.
Altta verdiğim gibi alabilirsen iyi olur.
VATAN COMPUTER - ASUS - F2A55-M LK2 PLUS Soket FM2 DDR3 1866MHz(O.C.) SATA 2.0 USB 2.0 VGA&DVI - Anakart
122
VATAN COMPUTER - AMD - A6 6400K Soket FM2 3.9GHz 1MB Cache 32nm
171
VATAN COMPUTER - GSKILL - 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram - Ram
203
Toplam %25 indirim ile 496tl toplam.
Ekran kartı da almaya gerek yok APU işlemci olduğu için istediğin oyunu oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı