Ağrı kesici ve vitamin hapı beraber tüketilebilir mi?

• Konuyu başlatan 420_T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 403

420_T

Kilopat
Makaleler
2
Selam, elimi kırdım bugün alçıya alındı. Doktorum ağrı kesici bir hap verdi, halihazırda takviye amaçlı C vitamini ve Omega 3 hapı kullanıyorum.

Ağrı kesici ile vitamin haplarının beraber kullanılmasında herhangi bir sakınca var mıdır? Yan etki mağduru olmayalım 😅

Bunu burda yarım yamalak bilen ya da kendilerince cevap veren insanlara sormak yerine bir sağlık ocağını aile hekiminizi ya da doktorunuz arıyarak sormayı niçin düşünmediniz acaba?

Eczaneye danışın bir gün vitamin hapı almadan bir şey olmaz.
1 ay kullanımlık bir kapsül verdi, bu süreçte vitaminlerinde alınıp alınmayacağı konusunu merak ettim doğrusu.
Bunu burda yarım yamalak bilen ya da kendilerince cevap veren insanlara sormak yerine bir sağlık ocağını aile hekiminizi ya da doktorunuz arıyarak sormayı niçin düşünmediniz acaba?
Bu kategorideki arkadaşlar da epey gergin nedense.

Hemşire bir arkadaş vardı, nerede o? 😅

Hocam en iyisi bir doktora sorun yoksa buralar yanlış bilgi kaynıyor. Sıkıntı çıkmasın.
Bilgisi olan biri yardımcı olmazsa danışayım hocam. Sabahı bekleyemedim açıkçası.

Bu kategorideki arkadaşlar da epey gergin nedense.
Gergin olmak değil hocam bir doktor kardeşi olarak abimin anlattığına göre ya bu şunu önerdi tarzı belki 40-50 vaka geliyormuş hastaneye amacım hastanelik olmamanız...

Geri
Yukarı