AHCI nasıl kurulur?

blacktiger5

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektronik-Bilgisayar-Tamir
Anakart Driver yüklemesi yapıyorum AHCI Driver klasöründe setup yok bu dosyaları nasıl yüklerim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    500,1 KB · Görüntüleme: 75
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    27,6 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
cd'sinde çıkıyor fotograf çektim ahcı seçeneği var tıklıyınca klasör açıyor iastorac dosyaları var.

Senin sürücülerin hepsi paylaştığım sayfada, baktım kurulumu var. Normalde de zaten tüm sürücüleri CD'den değil resmi sitesinden son sürümünü indirerek kurmanı öneririm.

Senin sürücülerin hepsi paylaştığım sayfada, baktım kurulumu var. Normalde de zaten tüm sürücüleri CD'den değil resmi sitesinden son sürümünü indirerek kurmanı öneririm.

bende şu sorun var ani takılmalar oluyor hdd %100 olup bir anda düşüyor okuma hızlarında problem yaşıyorum bios ayarlarımdan hdd yi ayarlamak istiyorum en verimli ayar hangisi?

bende şu sorun var ani takılmalar oluyor hdd %100 olup bir anda düşüyor okuma hızlarında problem yaşıyorum bios ayarlarımdan hdd yi ayarlamak istiyorum en verimli ayar hangisi?

O sorun artık bayağı kişide var maalesef o konuda bir şey diyemeyeceğim. Galiba Windows 10 artık HDD istemiyor. Başka arkadaşlar belki yardımcı olurlar.

Tek diyeceğim arka planda oyun inerken bile bilgisayarı kullanmaman. Bende SSD olmasına rağmen Steam'de arkada oyun inerken başka oyun oynayamıyorum ara ara %100 olup iniyor.

O sorun artık bayağı kişide var maalesef o konuda bir şey diyemeyeceğim. Galiba Windows 10 artık HDD istemiyor. Başka arkadaşlar belki yardımcı olurlar.

Tek diyeceğim arka planda oyun inerken bile bilgisayarı kullanmaman. Bende SSD olmasına rağmen Steam'de arkada oyun inerken başka oyun oynayamıyorum ara ara %100 olup iniyor.
evet aynen eskiden varya üstad üst üste oyun açardık biliyorum,geçenlerde hdd tıkırtılar geliyordu ama ne hata var nede düştü yere firmware güncellemesi yaptım hdd ye ses kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı