Ahır için gece görüşlü güvenlik kamera sistemi

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Eniştem ahırı için güvenlik kamerası kamerası sistemi kuracağını söyledi ve benden araştırmamı istedi. Ama benim hiç bilgim olmadığı için sizlerin yardımına ihtiyacım var.

istedikleri;
-
8 adet gece görüşlü güvenlik kamerası. (Kalitesinin iyi olması lazım çünkü daha önceden de hırsızlık ve kundaklama gibi şeyler olmuştu)
-16'lı dekoder dedi ama dekoder ne tam bilmiyorum kayıt cihazı olsa gerek. (İleri de kamera sayısını arttırırsak diye 16'lı dedi)
-ve 2 TB HDD.

Dediğim gibi hangi kamera iyidir nasıldır vs. bu işleri hiç bilmediğim için bilenlerine sormak istedim. Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kameraların hangisi iyidir bilmemde. Tavsiyem Demir ya da tel çitiniz varsa elektrik verin tellere. 220 Biraz tehlikeli olur ama 80 - 150V AC vererek koruyabilirsiniz arazinizi.

Edit: Eğer arazi büyükse yüksek voltaj vermek gerekir. Dikkat edilmesi gereken düşük akımlı yüksek voltajdır sadece can yakar böylece başınız belaya girmez.

Hocam kameraların hangisi iyidir bilmemde. Tavsiyem demir ya da tel çitiniz varsa elektrik verin tellere. 220 biraz tehlikeli olur ama 80 - 150V AC vererek koruyabilirsiniz arazinizi.

Edit: Eğer arazi büyükse yüksek voltaj vermek gerekir. Dikkat edilmesi gereken düşük akımlı yüksek voltajdır sadece can yakar böylece başınız belaya girmez.

Tavsiye için teşekkürler ama dediğim gibi kendi yerim olmadığı için şu an kamera ihtiyacım var. Ama yine de önereceğim enişteme.

Yeni konular

Geri
Yukarı