Ahora 5A RTX 3060 Ti sistem nasıldır?

Zntsu01

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Linkte ki sistem hakkında düşünceleriniz nedir? Değiştirilmesi gereken parçalar veya sizin için fiyat performans olarak nasıl? Başka bir sistem linki de paylaşabilirsiniz şu daha iyi olur dediğiniz var ise.

Merhaba arkadaşlar.
Linkte ki sistem hakkında düşünceleriniz nedir? Değiştirilmesi gereken parçalar veya sizin için fiyat performans olarak nasıl? Başka bir sistem linki de paylaşabilirsiniz şu daha iyi olur dediğiniz var ise.
Bence güzel hocam lakin bir tık daha verip anakartı msi olarak değiştirin.

Bence güzel hocam lakin bir tık daha verip anakartı MSI olarak değiştirin.

Hocam MSI fiyatı tuzlu yapıyor gibi bir tık ekran kartını 3060'a düşürdüğüm takdir de bana daha makul geliyor ama 3060 ile 2K Ultra ayarlar da oynatabilir mi beni? Yoksa 3060 Ti mi gerekli?

Fiyat makul fakat işlemciyi 5600 ile değişmekte fayda var lakin 5500 ile pcie 4.0 desteğine erişemezsiniz. Bu da ekran kartından tam anlamıyla faydalanamamak anlamına geliyor.
Hocam kasa iyi mi mesh kasa fark eder mi ?

Hocam MSI fiyatı tuzlu yapıyor gibi bir tık ekran kartını 3060'a düşürdüğüm takdir de bana daha makul geliyor ama 3060 ile 2K Ultra ayarlar da oynatabilir mi beni? Yoksa 3060 Ti mi gerekli?

Hocam 3060, 1080P kartı. Ama ayar kısıp 2K oynanır.

Son düzenleyen: Moderatör:

3060Ti, 2K Ultra için tam anlamıyla yeterli değil fakat üzmeyecektir. 3060 ise 2K için giriş denilebilir.

Geri
Yukarı