Ahri ile yapılabilecekler

brkmobil

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Herkese merhabalar. Bugün kendimde farkettiğim bir şampiyon sinerjisini sizinle paylaşacağım. Ahri ile son günlerde mükemmel bir başarı yakaladım. Eğer orta koridor kalırsa Ahri alıp maçı kazandırıyorum. Son maçlarımda Ahriyle ful galibiyet var ve ben daha 28 seviyeyim dereceli orta koridor oyuncuları geliyor karşıma. Ancak 30 seviye olduğumda böyle şeyler olur mu pek bilemiyorum. Bu yüzden size bu soruyu yöneltiyorum. 30 seviye olduğumda dereceli maçlarda Ahri ile neler yapabilirim kendimi nasıl geliştirebilirim. Q yeteneğini çok efektif kullanabiliyorum görsel zekam yüksek olduğu için ancak bu dereceli seri maçlarında iyi bir lige Ayerleşmem gerekiyor ve bunu Ahri'yle yapacağım. Her türlü eleştiri ve taktiğe saygım var. Şimdiden teşekkürler.

Kendi oyun görüşüme göre bir şampiyonda iyi bir oyuncu olmak istiyorsan karşına gelebilcek tüm herolara karşı en az 10 ar kere oynaman lazım. Karşındakinin ne yapıcağını bilip ona göre lane safhasında aktif ya da pasif oynarsın. Bence ahrinin yanına 1 ya da 2 tane daha şampiyon ekle (viktor, oriana olabilir) iyi oynayabilceğin çünkü dereceli maçlarda karakteri banlayabilirler. Ahride q skili önemli olmakta birlikte e skilini rakibine atmak için idmanlar yap. Zaten e'yi efektif kullandığın sürece q'yu her türlü kullanırsın. Custom game aç minyon kesmeye çalış. 20. dakikada en az 170 180 minyon kesmeye çalış. Unutma oyunda karşındaki adam kesmek yakşalık olarak 30 minyona eşit :) Doğru itemlerı bilmem önemli. Karşında zed talon tarzı rakipler varsa ilk itemin zonya çıkmak olsun. Karşında seni tek comboda öldürücek bir şampiyon yoksa agrasif oyna üzerine git . Karşındakini laneden ne kadar çok atarsan avantaj sendedir. Karşında seni zorlayan rakipler varsa pasif kal minyon odaklı oyna. Karşındaki rakibini laneden gönderirsen bot lane veya top lane gangler atıp takımını ve junglenı rahatlatabilirsin. Birde bol bol video izle. İyi oyunlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı