Aida64 İşlemci Fanı Gözükmüyor

Beratttss

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Ne yapıp ettiysem şu işlemci fanım Aida64'te gözükmüyor. Anakartımın iadesini alıp aynısından almıştım. Kurduktan beri bu sorun devam ediyor. Arkadaki egzoz fanını çıkardım işlemci fanım gözükmüyor. Sadece GPU'nunkisi gözüküyor. Yardım edin lütfen.

Evet. Güncel arkadaşlar sorun devam etmekte. Fan hızlanıyor dereceler iyi fakat gözükmüyor.

Arkadaşlar yardım edecek yok mu ?

Dostum gözükmesi okadar da elzem değil yazılımdan bir hata gibi duruyor bide başka programlar işe dene.

Fakat anakartımı değişmeden gözüküyordu. Anakartımı iade edip aynısını aldım. Gözükmemeye başladı.

Diğer yazılımlarda da gözükmüyor.

Açıkçası bu büyük bir sorun değil ama îstersen anakartını geri iade edebilirsin donanımsal bir arıza gibi duruyor.

Zaten iade alıp geri aldım açıkcası birdaha uğraşmak istemiyorum

Dostum demekki başka bir porta takmışsın. 2 tane cpu fan portu var. biri CPU_FAN, diğeri CPU_FAN_XXX. CPU_FAN'a taktın değil mi? Biostan kontrol et bide.

Anakartım H110m Pro Vd tek port olmalı. Biostan nereye bakacağım ? Hardware monitör kısmında birşey gözükmüyor. Soğutucu hızlanıyor ama kaç rpm döndüğünü hiçbir program göremiyor. Bir ara format atmayı deneyeceğim çünkü anakart değişiminden sonra atmamıştım.

Korkulacak durum yok galiba ortada ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…