AIDA64 kapatınca PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA hatası

duecarrier

Decapat
Daha fazla  
Merhaba forum sakinleri,

Başlıkta belirttiğim gibi Aida64 programını açıp bilgisayarın sıcaklık değerlerine baktıktan sonra kapatıyorum. Program kapandıktan sonra PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA kodlu mavi ekran hatasını alıyorum. Sorun ne olabilir?

Merhaba forum sakinleri,

Başlıkta belirttiğim gibi AIDA64 programını açıp bilgisayarın sıcaklık değerlerine baktıktan sonra kapatıyorum. Program kapandıktan sonra PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA kodlu mavi ekran hatasını alıyorum. Sorun ne olabilir?

Dostum donanımla ilgili değil. Bende de kapatırken aynı kodla mavi ekran verdi, herkeste oluyor son sürüm sıkıntılı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek yaşayan ben değilmişim demek ki. AIDA64'ü kapattıktan sonra mavi ekran yemem çok saçma geliyordu.

Bende bugün sıcaklıklara bakmak için AIDA64 indirdim, programa girdim sıcaklıklara baktım sonra kapattım mavi ekran verdi. Sonra araştırınca bayağı kişinin son 1 haftadır yaşadığını fark ettim. Yani rahat ol. Son sürüm ile alakalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı