Aigo Aurora C5 iyi midir?

Aynı kasadan mı bahsediyoruz bilemiyorum fakat kasa da 2x120 fan desteği olduğunu okudum. Ayrıca eğer baktığım kasa doğruysa kasaya RGB fan almanız birşey ifade etmeyecektir, kasa önü kapalı.

Aynı kasadan mı bahsediyoruz bilemiyorum fakat kasa da 2x120 fan desteği olduğunu okudum. Ayrıca eğer baktığım kasa doğruysa kasaya RGB fan almanız birşey ifade etmeyecektir, kasa önü kapalı.
Kasanın ön tarafında az bir bölge olarak mesh panel bulunuyor. Oradan içeriye hava akışı için koyacağım aslında görsellik için değil fakat PSU'nun üst tarafında iki fan için yer bulunmakta. Yanlış görmediysem iki tane de ön tarafta var. Bir adet de egzoz fanı için kullanacağım. Yani sonuçta 5 etti. Ama ön tarafı denemedim yani fan uyuyor mu diye. Sanırsam takabilirim fakat bu fan kalitesi ve site hakkındaki yorumlarınız da önemli. @Zgrrs

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı