Çözüldü Aile paylaşımı ile 2 saatten fazla oynanan oyun iade edilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Livo

Decapat
Makaleler
2
Diyelim ben oyunu aldım arkadaşıma denemesi için aile paylaşımı açtım ama benden habersiz 2 saatten fazla oynasa ben oyunu beğenmeyip iade etmeye kalkışsam iade edebiliyor muyum? Sebebiyle yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
benden habersiz 2 saatten fazla oynasa ben oyunu beğenmeyip iade etmeye kalkışsam iade edebiliyor muyum?

Ne için iade talep edebilirim?

Valve, help.steampowered.com ile gönderilen iade talebi doğrultusunda 2 saatten az oynanmış (çevrimiçi, çevrimdışı ve paylaşılmış kütüphane oynama süreleri dahil) ve satın alım işlemi üzerinden 14 günden fazla geçmemiş isteklere geri ödeme yapacaktır. Açıkladığımız iade kurallarının dışında kalıyor olsanız bile talep gönderin, biz inceleriz.

Kısacası bu süreye aile paylaşımı yapılarak oynanan oyun süreleri de dahil. İade alıp almamaları tamamen onların keyfine kalmış.
benden habersiz 2 saatten fazla oynasa ben oyunu beğenmeyip iade etmeye kalkışsam iade edebiliyor muyum?

Ne için iade talep edebilirim?

Valve, help.steampowered.com ile gönderilen iade talebi doğrultusunda 2 saatten az oynanmış (çevrimiçi, çevrimdışı ve paylaşılmış kütüphane oynama süreleri dahil) ve satın alım işlemi üzerinden 14 günden fazla geçmemiş isteklere geri ödeme yapacaktır. Açıkladığımız iade kurallarının dışında kalıyor olsanız bile talep gönderin, biz inceleriz.

Kısacası bu süreye aile paylaşımı yapılarak oynanan oyun süreleri de dahil. İade alıp almamaları tamamen onların keyfine kalmış.

Çözüm
Sadece Reddit'te bununla ilgili eski bir konu buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk yorum, oyun saatinin, aile paylaşımında oynayan kişinin saatine ekleneceğini söylemiş.

İkinci yorum ise iade yapmak isterseniz oyun saati size eklenir gibisinden bir imada bulunmuş.

Sadece Reddit'te bununla ilgili eski bir konu buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk yorum, oyunu aile paylaşımında oynayan kişinin saatine eklenir demiş.

İkinci yorum ise iade yapmak isterseniz oyun saati size eklenir gibisinden bir imada bulunmuş.

Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı