Ailem yıkılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aga kabalık olsun diye söylemiyorum ama annenenle sağlam bir konuş bu olay hakkında. Her şey ona bağlıymış gibi konuşmasın ileri geri.

Yani yapacak bişey yok annenin yaşı gelmiş iş bulsa nereye kadar çalışacak ya kendini feda edeceksin ailene bakacaksın bu da o kadar kolay değil sen bi konuşmayı dene çekinme annenle baban en fazla ne olabilir.

Aga kabalık olsun diye söylemiyorum ama annenenle sağlam bir konuş bu olay hakkında. Her şey ona bağlıymış gibi konuşmasın ileri geri.
Valla hocam olayı düzeltirsem ben düzeltebilirim kardeşim küçük zaten annem kararlı boşanmakta babam bizi öldürür diye korkuyorum arkadaş kalbim küt küt çok fene korkuyorum.

Hocam annenin ve babanın ayrılması en iyisi bence bir de en iyi bir arkadaşının ailesinden yardım istemenizde iyi olabilir.

Vallahi hocam olayı düzeltirsem ben düzeltebilirim kardeşim küçük zaten annem kararlı boşanmakta babam bizi öldürür diye korkuyorum arkadaş kalbim küt küt çok fene korkuyorum.

Bana numaranı verebilir misin rica edersem, sana bu konuda ne yapacağını söylerim biraz daha açık konuşabilirim orada.

Hocam annenin ve babanın ayrılması en iyisi bence.
Ben babam da kalmayı uygun görüyorum dedemler de kalamam zaten ekonomik durumu kötü annemin arkasından sallıyorum maalesef ama psikopat resmen su içmeye gidiyorum otur sonra içersin diyor.

Valla hocam olayı düzeltirsem ben düzeltebilirim kardeşim küçük zaten annem kararlı boşanmakta babam bizi öldürür diye korkuyorum arkadaş kalbim küt küt çok fene korkuyorum.
O kadar kolay değil dostum eğer ayrılma noktasına gelirlerse korkuyosanız gidin uzaklaştırma kararı alın karakoldan.
Bir bizimkiler mi kavga etmiyor acaba.

Deme öyle şimdi nazar değdireceksin sevindim senin adına ne güzel işte

Yani yapacak bişey yok annenin yaşı gelmiş iş bulsa nereye kadar çalışacak ya kendini feda edeceksin ailene bakacaksın bu da o kadar kolay değil sen bi konuşmayı dene çekinme annenle baban en fazla ne olabilir.
Yapcak başka bir şey yok gibi konuşmam lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…