Ailemleyken huzurlu hissetmiyorum

MyNameİsConnor

Centipat
Arkadaşlar ben aile ortamında çok huzursuz hissediyorum ve gerçekten ailemden uzak kalınca huzurlu hissediyorum nedenini bilmiyorum ama ailem sürekli bağırıyor haklı olduğumda haksız çıkıyorum her bir şey olduğunda oyunları suçluyorlar bu sebeplerden mi bilmiyorum ama arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum. Ailemin yanından sürekli uzak kalamıyorum. Huzursuz hissediyorum huzursuz yetişeceğim diye korkuyorum. :(
Sonra başka şeylerde var mesela ben hiç küfür etmezdim ailem beni çok saygılı yetiştirdi ama artık çok saygısızım ve bundan vicdan azabı duyuyorum ben de kişiliğimi etkileyecek diye korkuyorum lütfen iki konuda da bana yardım edin. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşın kaç? Profilinde 29 diyor ama sallama herhalde. Anladığım kadarıyla küçüksün. Küçükken ve ergenlik döneminde herkesin ailesine karşı böyle duygular duyar herhalde. Ailen, bu hayatta senin en fazla iyiliğini isteyecek insanlardır. En yakınlarındır. Bazı şeylerin değerini kaybedince anlarsın, işte burada aile başı çeker. Büyüdükçe dediklerimi daha iyi anlarsın, aklında bir yere kazı.

Küfür olayını ise çok takma, herkes küfür eder. Ve bu seni deşarj eden etmenlerden biriyse küfür et, iyi gelir. Fakat aile ortamında, çok samimi olmadığın kişilerin yanında, toplumda edersen çok iyi gözle bakılmayabilirsin. Samimi arkadaş ortamında olayı daha iyi anlatan ve betimleyen küfürlerden saygısız bir insan olunmaz, rahat ol :)

Bir de mümkünse kadınların yanında küfür etmeyin. Çok aşağılayıcı oluyor ama bazı keko dediğimiz Adidas eşofmanlı, tişörtlü tipler idrak etmekte zorlanabiliyor.

Konu başlığında sorun var sanırım?
Evet yanlış yazmışım
Yaşın kaç? Profilinde 29 diyor ama sallama herhalde. Anladığım kadarıyla küçüksün. Küçükken ve ergenlik döneminde herkesin ailesine karşı böyle duygular duyar herhalde. Ailen, bu hayatta senin en fazla iyiliğini isteyecek insanlardır. En yakınlarındır. Bazı şeylerin değerini kaybedince anlarsın, işte burada aile başı çeker. Büyüdükçe dediklerimi daha iyi anlarsın, aklında bir yere kazı.

Küfür olayını ise çok takma, herkes küfür eder. Ve bu seni deşarj eden etmenlerden biriyse küfür et, iyi gelir. Fakat aile ortamında, çok samimi olmadığın kişilerin yanında, toplumda edersen çok iyi gözle bakılmayabilirsin. Samimi arkadaş ortamında olayı daha iyi anlatan ve betimleyen küfürlerden saygısız bir insan olunmaz, rahat ol :)

Bir de mümkünse kadınların yanında küfür etmeyin. Çok aşağılayıcı oluyor ama bazı keko dediğimiz Adidas eşofmanlı, tişörtlü tipler idrak etmekte zorlanabiliyor.
14 yaşındayım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı