Ailenizle sevdiğiniz ortak bir şey var mı?

Ailenizle vakit geçirmeye çalışmak için çaba göstermeniz güzel bir şey. Ancak bu tarz şeylerin özellikle planlanmaya çalışılması ve buna bağlı olarak oluşan yapaylık bence istenen etkinin yakalanmasını engelliyor.
Bu gibi durumların en büyük ilacı beklenmedik anda gece gelen elektrik kesintileri oluyor genelde :)

Ailenizle vakit geçirmeye çalışmak için çaba göstermeniz güzel bir şey. Ancak bu tarz şeylerin özellikle planlanmaya çalışılması ve buna bağlı olarak oluşan yapaylık bence istenen etkinin yakalanmasını engelliyor.
Bu gibi durumların en büyük ilacı beklenmedik anda gece gelen elektrik kesintileri oluyor genelde :)

Bizde elektrik kesilince sanki aylarca kesik kalacakmış gibi kriz planları hazırlanır, pek eğlenceli sohbetler dönmez. Diğer yorumlarda yapılanları da göz önüne alırsak biraz anormaliz sanırım. Elimden geldiğince düzeltmeye çalışıyorum ama hiçbir işe yaramıyor. Sanırım düzelmeyi istemedikleri sürece çabalamam sonuç vermeyecek. Hem bizimle vakit geçir diyorlar, dijital ortamdan beni kıskanıyorlar hem de vakit geçirebileceğimiz her yolu tıkıyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı