Aim geliştirmek için oyun önerisi

XxmrfirexX

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 yıldır FPS oyunlarından uzağım. 1 yıl aradan sonra tekrardan FPS oyunlarına döndüm lakin aim kısmında biraz paslanmışım gibi. Önereceginiz aim training oyunları var mı? Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir FPS oyununa başlamak ve güzel oynamak istiyorsanız zaten o FPS oyununa başlayıp oynadıkça aiminiz gelişecektir. Sorunuzu tam anlayamadım. Mesela Cod Warzone oyununda iyi aim almak için CS GO'da antreman falan mı yapmak tarzı bir şey düşünüyorsunuz? Ki son derece enteresan olurdu.

Örneğin CS:GO'da gelişmek istiyorsanız atölye haritaları oynayın çok faydası dokunur.

Bir FPS oyununa başlamak ve güzel oynamak istiyorsanız zaten o FPS oyununa başlayıp oynadıkça aiminiz gelişecektir. Sorunuzu tam anlayamadım. Mesela CoD warzone oyununda iyi aim almak için CS GO'da antreman falan mı yapmak tarzı bir şey düşünüyorsunuz? Ki son derece enteresan olurdu.

Aslinda cümleyi yanlış kurdum refleks geliştirmek için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı