Aim Lab Aim'i iyileştirir mi?

Günde 1 saat çok bence ya. Esporcu falan olmayı düşünmüyorsan en azından. 15-20dk aim lab 1-2 el dm yeterli. Oyunu oynamadıkça harici uygulamalarla bir yere kadar gelişebilirsin.

Selam
Ben çift keleşim aim lab i yaklaşık 3 ay kadar kullandım. Sorarsan faydası oldu mu? Oldu. Ama ona harcayacağın süreyi dm atmakta harcarsan game sense in de gelişir crosshair placement ın da gelişir. Ama dersen ki benim sorun direk olarak aim de mekanik aim için evet aim lab güzel.
Umarım kafandaki soru işaretini cevaplamışımdır

Aim Lab kısmı.

1- 7 maç spidershot.
2- 3 maç strafetrack.
3- 6 maç gridshot.
4- 3 maç motionshot.
5- 2 maç switchtrack.

Bunlar yapılınca bitince tekrar yapılcak sabah öğlen akşam yapıcaksın.

-Spaceboi

günde 1 saat çok hem sıkılırsın günde 10-20 dakika maça girmeden oyna aimini hazırlar ve geliştirir

Merhaba. CS'de rankım nova 3, günde 1 saat Aim Lab kassam aim geliştirmede yardımcı olur mu?
Aim Lab daha önce kullanmadım. Nasıl bir uygulama bilmiyorum. Şahsen aim ısındırmak için atölye haritalarından aim botz ile çalışıp vaktim varsa dm atıyorum. Maçta aim konusunda faydası oluyor. Ama tabiki rakibi yenebilmek veya vurabilmek için aim tek başına yetmiyor. Harita bilgisi ve haritaya uygun bomba kullanımı çok önemli. Tavsiyem aim yanında bunlara da çalışmanız yönünde. Doğru noktaları smokelamayı, doğru şekilde flash peekler atmayı öğrenmek oyun kalitenizi ve başarı şansınızı kat kat geliştirir. Ve oyun içinde anlaşabildiğiniz en az 1 takım arkadaşınız varsa flash peekleri kordineli olarak yapmanız daha kolay olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı