Air Jordan 1 Mid alınır mı?

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba Air Jordan 1 Mid almayı düşünüyorum. Daha önce Low'unu aldım, ürün defolu geldi. Birkaç gün kullanıp iade ettim. Mid'in tasarımını daha çok sevdim ve daha rahat geldi fakat yazın çok terletir diye düşünüyorum. Jordan 1 Mid alınır mı? Yazın çok sıkıntı çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Air Jordan 1 Mid almayı düşünüyorum. Daha önce Low'unu aldım, ürün defolu geldi. Birkaç gün kullanıp iade ettim. Mid'in tasarımını daha çok sevdim ve daha rahat geldi fakat yazın çok terletir diye düşünüyorum. Jordan 1 Mid alınır mı? Yazın çok sıkıntı çıkartır mı?
Güzel ayakkabıda pahalı ya.

Hocam alınır fakat Air Jordan retro öneririm şuankiler çakma gibi duruyor.

Hocam low olarak istediğim beğendiğim modeller var fakat maalesef mid ve high da istediğim tarzda bulamıyorum çok yanlış bir zamanda almaya karar verdim sanırım şu anki modeller ya deri değil farklı malzemelerden yapılmış ya da deri fakat cırtlak veya çok koyu renk modeller var :(

Hiç önermem. Çok rahatsız ve gereksiz pahalı ayakkabı. Herkesin ayağında çakma olduğu için kimse orijinal kullandığınızı düşünmeyecektir sadece anlayanlar anlayabilir. Kısacası önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı