Airdots sağ kulaklıktan ses az geliyor

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
2 Aydır Xiaomi aridots kulaklık kullanmaktayım, son günlerde sağ kulaklıktan ses az gelmeye başladı. Birkaç arkadaş forumlarda BT bağlantısını unutarak düzeltebilirsiniz demişler. Telefonum Redmi Note 8 eşleşmeyi unut seçeneği telefonda çıkmıyor. Bunun başka bir çözümü var mı?

2 Aydır Xiaomi aridots kulaklık kullanmaktayım, son günlerde sağ kulaklıktan ses az gelmeye başladı. Birkaç arkadaş forumlarda BT bağlantısını unutarak düzeltebilirsiniz demişler. Telefonum Redmi Note 8 eşleşmeyi unut seçeneği telefonda çıkmıyor. Bunun başka bir çözümü var mı?
Bence Garantiye gönder.

Hayır herhangi bir nem düşme vb durum olmadı. Ses geliyor lakin şöyle örnek vereyim. Sol kulaklıkta aldığım %50'lik ses değerini sağ kulaklıkta %100'de alıyorum.

Aynı kulaklığı ben de kullanıyordum. Yağmurda kullanırken su kaçmıştı sağdakine. Birkaçgün kısık ses geldi, iyici kuruduktan sonra düzelmişti.

Ek olarak, ilk aldığım zaman iki kulaklığı da ayrı ayrı bağlıyordum telefona. Böyle çok az verim alıyordum. Sonrasında kulaklıkları eşleştirdim, hem senkronizasyonu hem de ses seviyeleri iyileşmişti.

Siz eğer ayrı ayrı bağlıyorsanız, eşleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Aynı kulaklığı ben de kullanıyordum. Yağmurda kullanırken su kaçmıştı sağdakine. Birkaçgün kısık ses geldi, iyici kuruduktan sonra düzelmişti.

Ek olarak, ilk aldığım zaman iki kulaklığı da ayrı ayrı bağlıyordum telefona. Böyle çok az verim alıyordum. Sonrasında kulaklıkları eşleştirdim, hem senkronizasyonu hem de ses seviyeleri iyileşmişti.

Siz eğer ayrı ayrı bağlıyorsanız, eşleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Herhangi bir yağmura yakalanmadım :) ayrı ayrı da eşleştirdiğim oldu ikisi bir de bir fark olmadı. Kulaklığın bir uygulaması var dotroid. Orayı kurcaladım fakat herhangi bir ses açma kapama gibi seçenek bulamadım. Siz bu uygulamayı kullanıyor musunuz?

@Oguzhan51 ben kullanırken bir uygulama kullanmamıştım. Şimdi de başka bir kulaklığa geçtiğimden bakamadım.

Bahsettiğiniz uygulamaya da baktım, ancak 3. parti bir uygulama sanırım. Ses sorununuz, vihazla da alakalı olabilir. Aldığınız yere ya da servise başvurun isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı